העיסוי הוא דרך יעילה להתחדשות, לרענון פיזי ואנרגטי

אנו המטפלים נוגעים כדי לפגוש ולהרגיש את המטופל על מנת לאפשר לו לפגוש את עצמו.

דרך העיסוי אנו מחזקים את המערכת החיסונית והגוף. העיסוי מחזק את מערכת השרירים והשלד, פותח סטגנציות (חסימות) מאזן את טונוס השרירים ועוזר לזרימת הדם.
כמו כן, העיסוי משפר את התקשורת העצבית ומפחית כאב. העיסוי הוא דרך יעילה להתחדשות, לרענון פיזי ואנרגטי. באמצעות העיסוי אנו מחזירים את האיזון לגוף. המטופל מרגיש כי הוא שב להרמוניה. אין הפרדה בין הגוף והנפש. דרך העיסוי אנו מטפלים בערוצי אנרגיה (מרידיאנים) הנמצאים לאורך הגוף.
העיסוי הוא דרך טובה להאצת תהליכי חילוף החומרים בגוף, ניטרול הרעלים ושיפור היציבה הנכונה.
דרך המגע ניתן לשחרר מטענים רגשיים והתקשורת בין האדם לסביבה  משתפרת. דרך המגע מראה המטפל למטופל את הטאו (דרך) להקשיב לגופו וצרכיו.
ההיענות יכולה להתרחש במישור הגופני-פיזי ובמישור הרגשי-רוחני גם יחד.
לעצם המגע בגוף יש עוצמות פסיכולוגיות חיוביות חזקות מאוד. במיוחד כאשר מדובר באנשים הסובלים מחסך בתחום הפיזי הזה, כמו חולים כרוניים, קשישים או משותקים.
עיסוי רפואי הוא טכניקה טיפולית אפקטיבית במיוחד, המוכרת גם על ידי הרפואה הקונבנציונאלית וגם על ידי הרפואה המשלימה ויש לו יכולות מוכחות וידועות. יכולות אלה של העיסוי הרפואי מתבטאות בעיקר בתחום ההשפעה החיובית שלו על הרקמות הרכות. העיסוי משפיע לטובה על מבנה השרירים ועל מצבם של הגידים ושל הרצועות.
הוא מאפשר בניית מסת שריר אצל משותקים ואצל מוגבלים בתנועה אחרים הסובלים מניוון שרירים, מנקז בצקות, משחרר מתח שרירי וגורם לשיפור ניכר בחילוף החומרים.
מומלץ לכל אדם חולה לשיפור בריאותו ואף לבריא למניעת מחלות.


באדיבות יהודית מורי מ"מור קליניק" קליניקה לקוסמטיקה טבעית, רפואה אלטרנטיבית ושיזוף בהתזה בראשל"צ

הוסף תגובה

כדי להוסיף תגובה עליך להיות גולש רשום באתר

   
עדיין לא התפרסמו תגובות.