בבחירת חברת הובלה סכמו באופן אישי מחיר מראש

בין אם אתם עוברים לעיתים מזומנות ובין אם עברתם פעם אחת בחייכם. הכי טוב לברר אצל משפחה או חברים או לדבוק במוביל שקיבלתם עליו המלצה. כמובן, לעשות סקר שוק אצל מספר מובילים. אם יש אפשרות לשלוט על תאריך המעבר –בחרו לא לעבור בעונה הבוערת- בין סוף יוני לאמצע ספטמבר, שאז המחירים מאמירים.


רוב המשפחות מעדיפות לתזמן את מועד ההובלה לסוף השבוע וגם לסוף חודש. גם תאריכים אלה עשויים ליקר את המחיר. ישנם אתרים שנותנים הצעות בלחיצת כפתור. אנחנו ממליצים להעדיף חברה ששולחת נציג לביתכם לתת הצעת מחיר במקום ולא דרך הטלפון. יש דברים שניתן לראות רק בעין וזה המקום להתעכב על כל הפרטים הקטנים שלא תרצו לגלות בעת ההעברה איך הם מייקרים לכם את המחיר: רהיטים שלא נכנסים במעלית ולא ניתנים לפרוק, גישה של המשאית והמנוף לבנין, מקרר שצריך להוריד לו את הדלתות כדי שייכנס למטבח, שידה או ארון שמצריכים פירוק והרכבה ,כל אלה ייקרו את עלות ההובלה. סכמו הכל מראש, גם את שעת ההגעה, מספר אנשי הצוות ומי מפקח עליהם .


אם יש ציוד חשמלי גדול כמו מקרר ומכונת כביסה או פריטי ריהוט גדולים שאינכם רוצים להעביר איתכם ואינכם יכולים להשאיר בבית הישן –בקשו מהמוביל לטפל בהם. אולי אפילו תוכלו לקבל תמורתם הנחה על מחיר ההובלה.


באדיבות,

רונית גור וחברת "דוקטור-סדר".
www.doctor-seder.co.il

 

הוסף תגובה

כדי להוסיף תגובה עליך להיות גולש רשום באתר

   
עדיין לא התפרסמו תגובות.