האם מתאים לי ללבוש בגד ים מיקרו ביקיני?

האם את שוקלת להשתגע מעט ולקנות לעצמך בגד ים מיקרו או מיני ביקיני? אם את נראית טוב מספיק אז אין שיטה טובה יותר מזו למשוך את תשומת לב הגברברים בחוף ולהבטיח לעצמך שיזוף איכותי מקסימאלי. על מנת למנוע בעיות ועוגמת נפש שאלי את עצמך את השאלות באות לפני שאת מזמינה את בגד הים הנחשק:

האם אחוז השומן בגופך פחות מ 20 אחוז?
אחוז השומן מציין מהו החלק היחסי מגופך המורכב משומן. יתר המרכיבים של גופך הינם מים, שרירים ועצם. יש צורך באחוז מסוים של שומן בגופך על מנת שיהיה לך חזה וישבן, אולם יותר מדי שומן מציין שיש יותר מדיי זבל מסביב לגופך ויגרום לכך שלא תוכלי ללבוש בגדי ים מסוג ביקיני. גוף של אישה נורמאלית ובריאה מכיל בין 15% ל 35% שומן.
האם אני שזופה?
שיזוף איכותי אמור להסתיר כתמים וורידים למיניהם ומדגיש את חמוקייך. הקפידי לקבל שיזוף בסיסי בעזרת מיטות שיזוף או אמצעים אחרים לפני שאת יוצאת עם בגד ים המיקרו ביקיני שלך לחוף.
האם אני רוצה למשוך תשומת לב?
בגדי ים מסוג מיני או מיקרו ביקיני אינם מסוג בגדי הים שניתן להעביר איתם זמן שקט בקריאת ספר על חוף הים. צפי להמון מבטים בוחנים ולהערות מחלק מבאי החוף.
האם אני מגולחת?
בגד ים מסוג מיקרו ביקיני לא מומלץ ללבוש אם אינך מגולחת למשעי באזור המפשעה. לכן הקפידי על גילוח קרוב.
האם את ממלאת אחר 4 חוקי חיטוב הגוף?
את צריכה להיראות חטובה כדי ליהנות מלבישת בגד ים מיני ביקיני. לכן יש למלא אחר ארבעת החוקים התעמלות בסתיו, בחורף, באביב ובקיץ.
האם החבר/הבעל שלך יבין?
אם החבר. הבעל הינו מסוג הגברים חסרי הביטחון העצמי או קנאים במיוחד עדיף שתבחרי בגד ים צנוע יותר.

הוסף תגובה

כדי להוסיף תגובה עליך להיות גולש רשום באתר

   
עדיין לא התפרסמו תגובות.