אופיס 2010 בחינם

שנים אחרי שהציעה אותה בתשלום בלבד מיקרוסופט מתכננת להשיק בקרוב את המהדורה הבאה של חבילת התוכנות המשרדיות שלה, אופיס 2010, גם בגרסת חינם.

הגרסה זו תוצע כשירות מקוון תחת הפורטל Windows Live של מיקרוסופט ותהיה זמינה לכל משתמש ברשת.
גרסה המקוונת החדשה נועדה להתמודד מול מבול של אלטרנטיבות אטרקטיביות וחינמיות שבמוצעות כיום למשתמשים בשוק כמו Google Doc, Lotus Symphony, אופן אופיס ועוד. היא תציע את עורך התמלילים Word, תוכנת הגיליונות האלקטרוניים Exel, תוכנת המצגות PowerPoint ומחולל הפתקיות OneNote.
במיקרוסופט טוענים כי הגרסה המקוונת לא מיועדת להחליף לגמרי את הגרסה השולחנית של אופיס 2010 אלא שהיא תשמש יותר ככלי נוסף לגרסה השולחנית. לא כל האפשרויות שיהיו זמינות בגרסה השולחנית יהיו זמינות גם בגרסה המקוונת ולהפך, אומרים בחברה.
מי שרוצה עריכת מצגות בעלות תכני וידיאו ברמה גבוהה למשל, יבחר בגרסה השולחנית, בה מיקרוסופט: גרסה חינמית של אופיס 2010 והקשר לתמצות החדשות החשובות באמת
נדרש כוח עיבוד גדול יותר מהמחשב, מסבירים בחברה. לעומת זאת, מי שצריך מינימום משאבים, למשל, לקריאת מסמך וורד מהטלפון הנייד, יוכל לעשות זאת בקלות דרך הגרסה המקוונת. בין היתרונות שתציע הגרסה המקוונת יהיו אפשרות להוספה מהירה של מסמך לבלוגים ולרשתות חברתיות ואפשרות להוספת תגיות ומילות קישור.
הגרסה המקוונת של אופיס 2010 תיחשף בפני קהל גדול של גולשים המשתמשים ב-Windows Live, המוערך ב-400 מיליון איש מכל העולם, מה עשוי לשמש ככלי שיווק מצוין למכירת הגרסה השולחנית של אופיס. גרסת בטא ראשונה של חבילת התוכנות צפויה להשתחרר בחודשים הקרובים.

הוסף תגובה

כדי להוסיף תגובה עליך להיות גולש רשום באתר

   
עדיין לא התפרסמו תגובות.