מוצרי ילדים

כתובת קניון הסיטי אשדוד טלפון 88557778 פקס 88649330 אימייל Ashdod@shilav.com שעות פתיחה א'  - ה' - 9:30 - 21:30 ו' - 9:30 - 15:00 שבת - שעה אחרי צאת השבת-23:00

כתובת שד' בן גוריון 1 קניון חוצות, אשקלון טלפון 86723858 פקס 86751131 אימייל Ashkelon@shilav.com שעות פתיחה א'  - ה' - 9:30 - 21:00 ו' - 9:00 - 14:00 שבת - שעה אחרי צאת השבת-21:30

כתובת קניון קריית הממשלה, התקווה 4 באר שבע טלפון 86277612 פקס 88651652 אימייל Beer-Sheva@shilav.com שעות פתיחה א'  - ה' - 9:00 - 21:00 ו' - 9:00 - 14:00 שבת - סגור

כתובת קניון לב המפרץ, ההסתדרות 55, חיפה טלפון 48419210 פקס 48419843 אימייל Lev-Hamifraz@shilav.com שעות פתיחה א'  - ה' - 9:30 - 21:30 ו' - 9:00 - 14:00 שבת - שעה אחרי צאת השבת-22:30

כתובת ק. חוצות, החרושת 9000, חיפה טלפון 48400936 פקס 48400382 אימייל Huzot-Hamifraz@shilav.com שעות פתיחה א'  - ה' - 21:00 - 10:00 ו' - 13:30 - 09:00 שבת - 19:00-22:30

כתובת שמחה גולן 12 ,חיפה טלפון 48120555 פקס 48120556 אימייל Grand-K@shilav.com שעות פתיחה א'  - ה' - 10:00 - 22:00 ו' - 9:30 - 14:30 שבת - שעה אחרי צאת השבת-22:30

כתובת ויצמן 6, תל אביב, המרכז הרפואי ע"ש סוראסקי טלפון 36960773 פקס 36962367 אימייל wiseman@shilav.com שעות פתיחה א' - ה' - 21:00 - 09:00 ו' - 14:30 - 09:00 שבת - סגור

כתובת שילב הורות - נמל תל אביב טלפון 36040691 פקס אימייל horutschool@shilav.com שעות פתיחה א-ה -  10:00-13:00 ואחה"צ 16:00-19:00

כתובת אבן גבירול 71, ת"א טלפון 35279064 פקס 35279066 אימייל Gan-Haear@shilav.com שעות פתיחה א'  - ה' - 9:30 - 20:00 ו' - 9:30 - 14:00 שבת - סגור

כתובת פנחס רוזן 57, ת"א טלפון 36479487 פקס 36479487 אימייל Kitan-HY@shilav.com שעות פתיחה א'  - ה' - 9:30 - 21:00 ו' - 9:00 - 14:30 שבת - שעה אחרי צאת השבת-22:30

כתובת ק. ביג פולג, גיבורי ישראל 5 א.ת. פולג טלפון 98651514 פקס 98651652 אימייל Netanya@shilav.com שעות פתיחה א'  - ה' - 21:30 - 10:00 ו' - 15:00 - 09:00 שבת - חצי שעה לאחר צאת שבת עד 23:00