בחירת ידיות לדלתות

ידיות לדלתות הן למעשה חלק מרכזי בגימור של הדלת. יש להתאים את רמת הגימור של הידית לרמת הגימור של הדלת אם זה קווים נקיים, ציפוי כרום, ניקל או פליז.

לפעמים צריך להתאים את הידית לדיירי הבית ולאורחיו. אם יש לכם ילדים ישנם ידיות שהן קלות יותר לשימוש על ידי ילדים. אולי יש לכם אורחים עם צרכים מיוחדים בעלי מוגבלויות, מה יקרה אם ירצו לגשת לנוחיות והידית שעל הדלת תקשה עליהם את הכניסה? לכן יש לקחת בחשבון את המשתמש בידיות.
להחליט אילו חדרים זקוקים למנעול ואילו לא. כמעט כל סוגי הידיות מותאם להם מנעול אבל זה לא חובה, לכל חדר יש כאלו שזקוקים למנעול כגון חדרי אמבטיה ויש לפעמים שאין צורך ובכך תיהיה הבלטה של אופי ועיצוב הידיות.
אם אתם מעצבים מחדש את הבית או רק משפצים ניתן אולי להשתמש בידיות הישנות שעדיין מתאימות בעיצובן לעיצוב החדש שלאחר השיפוץ.
תמיד יש לקחת בחשבון את עניין התקציב והמחיר. ידיות לדלתות בעיצוב ייחודי יכולות לפעמים להיות די יקרות, אומנם העיצוב והיופי שווים את זה אבל תמיד לעשות חשבון נכון עם הכסף.
אני אישית חושב שידיות הן סוג של לא לראותן בלבד אלא לחוש ולגעת לכן תמיד לפני החבירה הסופית תיגעו, תמששו ותנסו ידיות שונות, תחושו את המגע והעיצוב, תחוו אותו לעומק ואם אתם מתחברים לידית כמו ידית לדלת עשיתן בחירה נכונה של ידיות לבית החדש או המשופץ.

הוסף תגובה


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in C:\Websites\www.tips4u.co.il\wp-content\themes\tips4u\single.php on line 498