בר ממתקים

אל תשקיעו כל כך הרבה מחשבה במה שתלבשו, בר ממתקים ומפלי שוקולד יהיו פינוק, הפתעה והקינוח המושלם בכל אירוע! האוכל והקינוח והאופן בו אתם והאורחים שלכם תוכלו להתפנק חשובים לא פחות, מהאולם, העיצוב, המוזיקה או העיצוב.

בר ממתקים ומפלי שוקולד עם פירות מוכנים לטבילה, מגוון עצום של ממתקים שיענו לצרכים המיוחדים של כל אחד, וכל סוגי השוקולדים וכל טוב שמגיעים ב"חבילה" אחת: שולחן מעוצב, כלי הגשה מעוצבים, שמירה על טריות הפירות והממתקים, מראה כללי והתאמה לעיצוב של האירוע ואולי הכי חשוב – נוחות ופשטות בלקיחה ובטבילה של הפירות והממתקים.
בכל אירוע!
כן, בר מתוקים מתאים לכל אירוע. חוגגים יום הולדת עם חברים – מיני מפל שוקולד יעשה את המסיבה. חוגגים בר מצווה לילד? בר מתוקים של סוכריות מתוקות, סוכריות חמוצות, נחשים וסוכריות גומי, אירוע עסקי? מה תאמרו על בר בריאות או מוזלי ושייקים של פירות, וכמובן חתונות, הולדת תינוק, יום נישואין ובעצם כל אירוע!
איך לבחור בר ממתקים?
פשוט מאוד, הרשת מאפשרת לבחון, לבדוק ולהשוות מספר ספקים של בר ממתקים במהירות. התחילו בסינון עיקרי ומהיר והישארו עם שלושה עד ארבעה ספקים של שירות בר ממתקים. מתוך אלה שנשארו, תבחרו בהקפדה על ידי השוואת מחיר (הזול ביותר הוא לא בהכרח הספק הטוב ביותר בשבילכם!) , שיחה עם נציג החברה, חוות דעת של לקוחות, ותמונות מאירועים קודמים. המטרה שלכם ושל חברת בר המתוקים היא להפתיע את האורחים שלכם. התגובה הטובה ביותר אותה אנחנו ואתם מחפשים היא ה "WOW" שניכר על פניהם של האורחים.
איך בוחרים את הכמויות והממתקים?
בחרתם את ספק השירות, ועכשיו נשאר רק שלב אחד לפני השלב החשוב ביותר, לבחור את הכמויות והממתקים שאתם רוצים עבור האירוע שלכם. היתרון הגדול ביותר שיש בבחירת הספק הנכון, הוא הידע והניסיון של איש המקצוע והייעוץ וההכוונה של החברה בבחירת הכמויות והממתקים הנכונים. יש ממתקים וקינוחים שפשוט מתאימים הרבה יותר לכל סוג של אירוע באופן כללי, ולהגשה יחד עם מפלי שוקולד בפרט. פירות עונתיים וממתקים הם חובה, אבל בייגלה או קינוחים מלוחים הם שילוב מיוחד וטעים מאוד שהרבה לא חושבים עליו… ספק השירות ידע לשלב את הדברים הנכונים יחד עם הממתקים שאתם תבחרו כדי לספק לאורחים שלכם את החוויה המלאה של בר ממתקים.
רעיונות שכדאי לשקול:
שולחן ההגשה עצמו – המיקום של בר הממתקים במרכז הרחבה, בצד האולם או בכניסה.
הפתיחה של בר הממתקים – הזמן בו פותחים את השולחן בפני האורחים, כבר בתחילת האירוע, לפני הגשת האוכל, בזמן הריקודים או לאחר האוכל.
התאמה עיצובית – התאמה של בר הממתקים כולו, התאמה של הממתקים עצמם, צבע וסוג השוקולד במפל עצמו, תמונות, בלונים, ונגיעות קטנות שיהפכו את בר הממתקים לייחודי באמת.
בונוסים קטנים – שוקולדים שונים בהתאמה לאירוע – לאירוע של ילדים צבעוניות ומתוקים במיוחדים, לאירוע עסקי – הפגנה של איכות ומקצועיות (תוך שמירה על העיקרון החשוב ביותר – הנאה!!!) , שקיות קטנות או חבילות לשמירת הממתקים להמשך הערב ועוד…
בחרתם לשלב בר ממתקים ומפלי שוקולד באירוע שלכם? אתם לא יכולים לטעות הרבה 
אנחנו מאחלים להם הצלחה בבחירת הבר המתוק הנכון לאירוע שלכם, והכי חשוב הנאה מתוקה !

הוסף תגובה


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in C:\Websites\www.tips4u.co.il\wp-content\themes\tips4u\single.php on line 498