יש לי מזיקים בבית באיזה חומרים כדאי להשתמש ובאיזה לא כדאי?

לכולם זה קורה וזה לא בגלל בעיית הגיינה בדרך כלל. יש פשוט תקופות שיש המון המון מזיקים בכל מקום. הטים שלי הוא בנושא חומרים של הדברת מזיקים. 


1)חומרים אשר נבדקו על ידי ו-לא עובדים-

יצא לי לנסות כמה וכמה פעמים בחומרים הבאים בתרסיסים (הם יותר זולים) בבקבוקי לחץ, הם דומים לספריי לבישום חדר זול ונקראים בכל מיני שמות כגון k-500 וכאלה. הם לא עובדים ורק עושים ריח נוראי!

2)חומרים אשר נבדקו על ידי ו-כן עובדים-

כמו שאפשר לראות בסרטון סרטון הדברת נמלים יש מגוון חומרי הדברה אשר עובדים בקלות. בין חומרים אלה יש ג'לים מיוחדים הבאים לרוב בצורת מזרק ויש גם אבקות מיוחדות. ניתן להשיג את החומרים האלה (חלקם) בלי רשיון מיוחד!

יש גם חומר שמוכרים במגה או בשופר סל שקוראים לו k-2000 הוא לא רע בכלל! הוא מגיע בבקבוק ריסוס (לא אריזת לחץ אלה ריסוס ידני) אין לו ריח נוראי והוא עובד טוב מאד בשביל הדברת מזיקים.

יש גם לחרקים קטנים גרגירים אשר באים במפזר ירוק, של חברת אגרוטל, אין לו ריח בכלל אפילו לא במעט והוא עובד מצויין לחרקים קטנים או חרקים מעופפים קטנים.

אפשר לעשות הדברת מזיקים ממש בקלות עם החומרים האלה ובלי לשלם הרבה!

3)הדברה -בתשלום- אצל איש מקצוע

אפשר לעשות הדברה בתשלום אצל בעל מקצוע אשר יעשה לכם הדברה טובה מאד בדרך כלל. זה עובד והם מאד יעילים ושימושיים בעבודתם!

 

רוצים עוד מידע על הדברה? קראו כמה מאמרים!

*מאמר בנושא הדברה  שנכתב על ידי בעל מקצוע מומחה.

*מאמר בנושא  הדברה ואיכות הסביבה.

*מאמר בנושא הדברת מזיקים באתר תפוז.

הוסף תגובה


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in C:\Websites\www.tips4u.co.il\wp-content\themes\tips4u\single.php on line 498