טיפים בסיסיים לנשיקה …

ריח פה- זה מאוד חשוב. תוודאו שצחצחתם שיניים לפני שיצאתם לפגישה. אין דבר גרוע יותר מאשר להתנשק עם מישהו בעל ריח פה רע. אם הדייט שלכם מכיל ארוחה לפני הנשיקה, תוודאו שיש לכם מנטה ביד לקחת ישר אחרי שסיימתם לאכול.


שפתיים לחות- אתם רוצים שהשפתיים שלכם יהיו לחות מעט כשאתם מתנשקים. תעבירו את הלשון על השפתיים שלכם לפני הנשיקה. בנות…..אל תשימו ליפ גלוס כי זה נוטה לעשות את הנשיקה יותר מידי דביקה.


עמדה- תעמדו קרוב לבן/בת הזוג. כששניכם מתקרבים אחד לשני יחד תטו את הראש שלכם מעט. אם אתם יכולים לראות לאיזה כיוון נוטה הראש של בן/בת הזוג, תטו את הראש שלכם בעדינות לצד השני.


עיניים עצומות- רגע לפני שהשפתיים נפגשות, תעצמו את העיניים.


שפתיים פתוחות- פתחו את השפתיים קלות ותמקמו את השפתיים שלכם על השפתיים של בן/בת זוגכם. אל תעצרו את הנשימה! תנשמו דרך האף. כשהשפתיים נפגשות, לחצו אותן קלות על שפתי בן/בת הזוג. אתם יכולים להזיז את השפתיים לאט, בתנועה סיבובית או רק להשאיר אותן צמודות על בן/בת הזוג.


שפתיים סגורות- זה מין סוג של נשיקה שאתם נותנים לסבתא או לדודה. במקום לפתוח את הפה כשהשפתיים נפגשות, תשאירו אותן סגורות. זו גם דרך טובה לתת לבן/בת הזוג לדעת שזה הכי רחוק לאן שזה הולך.


נשיקה צרפתית- זה הסוג הכי פופולארי של נשיקה. זה מכיל נגיעה של הלשון לשכם בלשון של בן/בת זוגכם וזה יכול להיות חוויה נעימה. יש כמה טיפים כדי ליצור נשיקה צרפתית טובה. שפתיים פתוחות- פתחו את שפתותיכם על גבי שפתות בן/בת הזוג קצת יותר מאשר במהלך הנשיקה הרגילה. זה יקל את הכנסת הלשון של בן/בת הזוג לתוך הפה שלך.


לשון- מקמו את קצה הלשון על קצה הלשון של בן/בת הזוג. אל תכריחו את הלשון להיות עמוק בתוך הפה שלהם. אם אתם רוצים, אתם יכולים לשחק עם הלשון שלהם בסיבובים של הלשון שלהם עם שלך. תיהנו עם זה…תחקרו.


שפתיים- אתם יכולים לחקור דרכים שונות על ידי שימוש בלשון שלכם. תנסו לרוץ עם קצה הלשון שלכם על השפתיים של בן/בת הזוג. תעשו את זה לאט ובעדינות, רק בעזרת קצה הלשון שלכם.


נשיקת מציצה- זה יכול להיות סוג מפתה של נשיקה. במקום נשיקה צרפתית עם פה פתוח, בזמן שהשפתיים של בן/בת הזוג פתוחות תמצצו אותן בשפה העליונה או התחתונה עם שלכם, רק לשנייה או שתיים. אז תעברו לסוג אחר של נשיקה או תעברו לשפה האחרת.


ItziK, פורום הנוער פיגוז

הוסף תגובה