טיפים להקמת חברה באיי הבתולה

רבים חושבים על הקמה של חברת אופשור בחו"ל אך לפני הקמת החברה כדי לחשוב האם הקמת החברה בחו"ל תענה על הצרכים שלך, בין אם הצרכים הם עסקיים או פרטיים. זיהינו 3 שלוש מטרות העיקריות להקמת חברה בחו"ל.

הראשונה היא תשתית לפעילות עסקית, השנייה היא צמצום מס והשלישית היא הגנה על הנכסים וסודיות. סיבות אלו יכולות להיות בלתי תליות אחת בשנייה או משולבות יחדיו , בנוסף, ישנן מטרות משניות נוספות להקמת החברה אך בסופו של דבר הקמת החברה תלויה בצרכים האישיים הספציפיים של כל אחד, תהיה הסיבה אשר תהיה.

המטרה הראשונה היא בדרך כלל צורך בתשתית תפעולית, משפטית ובנקאית לצורך פעילות עסקית לגיטימית. כל עסק פועל דרך חברה ולא בצורה פרטית. אם חשבת על הקמת עסק בחו"ל בין אם מדובר על אתר אינטרנט או יבוא מוצרים או פרילאנס המעניק שרותי תכנות או יעוץ מומלץ לפעול דרך חברה בחו"ל שברשותך. ניתן לפתוח חשבון בנק בחו"ל לחברה לפעילות שוטפת
.
שנית, כחלק בלתי נפרד מהצורך העסקי, חברות אופשור נהנות גם מהטבות מס נכבדות. ברוב תחומי השיפוט הפופולאריים, הטבות המס יכולות להיות משמעותיות ביותר לחברה ובדך כלל יכולות להיות אפס מס חברות, אפס מס על משיכת דיבידנדים ואפס מס על רווחי הון. כמובן שכל נהנה בחברה או בעל מניות בחברה חובתו לנהוג בהתאם לכללי המס החלים במקום התושבות של ולדווח בהתאם לכל לרשויות המס.

שלישית, עניין הסודיות. דרך הקמת חברה בחו"ל, לדוגמא מסוג BVI ניתן לפעול בצורה אנונימית, הן לפעילות עסקית והן להחזקת נכסים שונים. חשבון בנק על שם חברה מקובל מאוד בבנקאות הפרטית בשוויץ מחר וכל הפעילות מנוקזת דרך החברה ולא על שם בעלי החברה או הנהנים החברה.

BVI

הוסף תגובה