טפטים לקירות

טפטים לקירות

טפטים לקירות – המדריך האולטימטיבי לבחירת טפטים לקירות –

טפטים לקירות חזר להיות הבחירה המועדפת עבור חובבי עיצוב פנים המבקשים לשנות את חללי הבית שלהם. במאמר זה תקבלו הדרכה מלאה לגבי היתרונות, המגמות והגורמים שיש להביא בחשבון כשאר אתם בוחרים טפטים לקירות שלכם בבית , במשרד ועוד…

היתרונות של טפטים לקירות על פני צבע מסורתי :

היתרונות שהטפטים מעניקים על פני צבע מסורתי הם רבים. בראש ובראשונה לטפטים מגוון רחב של דוגמאות וטקסטורות מרשימות. הם בעיקר קלים להדבקה ולהסרה, עובדה אשר הופכת את הטפטים לאידיאליים למי שנהנה להתנסות בסגנונות שונים או לחילופין רוצה להתחדש ולגוון. בנוסף, טפטים לקירות מגיעים במגוון רחב של עיצובים ומאפשרים לכם ליצור חלל ייחודי המאפיין את האישיות והטעם האישי שלכם. בואו לראות את המגוון העצום שיש לנו עבור טפטים לקיר.

מגמות וטרנדים בעולם הטפטים :

כיום יש מספר טרנדים של טפטים ששולטים כיום בסצנת עיצוב הפנים. דפוסים נועזים כגון צורות גיאומטריות, טפטים תלת מימדים(3D) שעם הזמן נעשו יותר איכותיים ומציאותיים. עוד יש פרחים גדולים במיוחד ועיצובים מופשטים שיוצרים רושם חזותי חזק. גימורים מטאליים מוסיפים נופך של זוהר ותחכום, בעוד שעיצובים בהשראת הטבע והנופים הכוללים מוטיבים בוטניים יוצרים אווירה פסטורלית ומרגיעה. בנוסף הטפטים הפכו שכיחים באזורים נוספים בבית לדוגמא במטבחים. כידוע מטבחים חדשים מגיעים לעלויות יקרות ולא תמיד אנו רוצים ממש לחדש את כל המטבח אלא לתת איזה רענון או חידוש על מנת לשפר את עיצוב והאווירה במטבח.

גורמים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת טפטים לקירות :

כאשר אתם בוחרים את הטפט המושלם לקירות שלכם, חשוב לקחת בחשבון מספר גורמים :

-מצב הקיר הקיים: אחרי שהחלטתם שאתם רוצים לעשות טפט ובחרתם איפה חשוב לוודא שהקיר אכן חלק(צבע רגיל בלבד) ולא מחוספס באמצעות שליכט / טמבורטקס(שפריץ) אחרת לא יהיה ניתן להדביק את הטפט על הקיר אלא אם כן עשיתם תיקונים והחלקתם אותו.
טיפ – מומלץ למרוח חומר בונדרול על קיר לאחר תיקון הקיר ולפני הדבקת הטפט.
– גודל חלל החדר: בחרו טפטים אשר מתאימים ומשלימים את הגודל והצורה של החדר שלכם. אם החדרים קטנים יותר, בחרו בצבעים בהירים יותר ובדוגמאות פשוטות כדי ליצור אשליה של מרחב. לעומת זאת בחדרים גדולים יותר, אל תחששו להתנסות בעיצובים נועזים ופרועים יותר ובגוונים כהים יותר ואפילו תלת מימדיים.

– ערכות צבעים ותיאום עם העיצוב הקיים: חשוב לוודא שבין הטפט שאתם בוחרים לבין חלל החדר יש הרמוניה מבחינת הצבעים ויש שילוב בין הרהיטים והאלמנטים הקיימים בחלל החדר. הודות למגוון הרחב שיש בטפטים ניתן להתאים את צבע הטפט ללוח הצבעים הנוכחי בחדר.

– איכות ועמידות טפט קיר : השקיעו בטפטים איכותיים שהם רחיצים וקל לנקות ולתחזק אותם. חפשו חומרים כמו PVC ויניל או טפטים לקיר לא ארוגים, אשר ידועים בעמידות שלהם בפני לחות וכתמים.

-התקנת הטפט ותחזוקה : במידה ואין לכם ניסיון בהדבקת טפטים קיר לא מומלץ לעשות זאת לבד מכמה סיבות :
1.טפטים לקירות מגיעים בגלילים ובמקרים רבים לפי הזמנה אישית. במידה ואחד הגלילים לא יותקן כמו שצריך תצטרכו להזמין את כל הטפט מחדש, כלומר לא תוכלו להזמין את הגליל שלא נדבק בצורה טובה אלא לעשות הזמנה חדשה. אלא אם כן קניתם גליל מוכן מראש שהדגם שלו רץ.
דגשים להכנת הקיר לפני התקנת טפט :
– הכנה נכונה של הקיר – נקו והחליקו את הקירות לפני מריחת טפטים. במידה וישנו טפט ישן יש להסיר אותו. אם יש צורך תקנו סדקים וחורים.
– במידת הצורך, נגבו בעדינות במטלית לחה, והימנעו משפשוף או קרצוף מוגזמים.

לסיכום טפטים לקירות פנים זה המוצר האידיאלי והמועדף עבור אנשים רבים.  הודות ליתרונות הרבים שיש לטפטים תוכלו לשדרג את חללי הפנים שלכם וליצור חלל מגורים מדהים ומותאם אישית. אז קדימה למה אתם מחכים ? גלו את עולם הטפטים – השמיים הם הגבול !!!

https://www.israelhayom.co.il/mumlazim/article/5806039 

הוסף תגובה