ירין שחף: איך נתאפר באביב 2017?

אוטוטו החורף מפנה מקום לאביב, זמן טוב לרענן את מגירת האיפור ● מה יהיו הטרנדים של העונה הקרובה? איזה גוונים יככבו? ומה הפריזורה שתכבוש בגזרת השיער? ● הטמפרטורות עולות ואופנת אביב-קיץ כבר כאן!

'ירין שחף' – בית הספר למקצועות האיפור הסטיילינג והתסרוקות, מציג מראה איפור לאביב 2017 השואב שראה מגווני הטבע והפריחה – צבעים פסטליים סגולים וורודים וכתומים המשתלבים יחד בתמהיל הרמוני וקסום. איפור העיניים מודגש ומתוחכם בצבעוניות, הסומק רך והשפתיים בגוון 'ניוד'. המראה הוא אוורירי מושלם של נשיות מעודנת.שחף: "מראה האביב מדגיש את היופי הטבעי ומציג קוד נשי, המדלג בין עוצמה לרגישות. הבשורה האופנתית מושפעת מהטבע המתעורר אחרי העונה הקרה. בניגוד לעונת החורף, מרקם המייק-אפ קליל ודק. האייליינר החורפי נעלם לטובת ריסים מעובים במסקרה, שיוצרים מראה מואר ורענן. סגנון האיפור משלב צבעי פסטל מבטא רעננות מתמשכת. גוון העור משופר בלחיים סמוקות, השפתיים עסיסיות, ובגזרת השיער – פוני גל עם נפח והציפורניים משוויצות בגוונים כהים."

ירין שחף – מראה אביב 2017

 


ירין שחף עם טיפים באיפור לעונת האביב והקיץ

 בחילופי עונות בפרט, יש להניח קרם לחות לפני פעולת האיפור.

 עברי לשימוש במייק-אפ נוזלי על בסיס מים (המייק-אפ השמנוני מתאים יותר לעונת החורף ובעונה החמימה הוא נוטה "להכביד" על העור).

 אזור העפעפיים נוטה להזיע ולהפוך לשומני בעונות המעבר. טרם הנחת הצללית, מניחים מעט טלק על העפעף. הטלק יספח את השומנים והצללית תקובע.

 לפני מריחת השפתון, יש להזין את השפתיים במשחת לחות מרגיעה כדי למנוע יובש וסדקים.

 עיניים אדומות – כאשר יש 'עיניים אדומות' (מגורות) או דלקתיות אסור להתאפר. עם חלוף הדלקת, כדאי להחליף את החומרים בהם השתמשתם בעת גילוי הדלקת ולחטא את המברשות.

 שפתון שקוף מבריק עלול להעצים את הקרינה האולטרא-סגולה שמגיעה לשפתיים. לא זו בלבד שהשפתון השקוף-מבריק אינו מציע הגנה לשפתיים מקרני השמש, אלא הוא אף עלול להעצים את הקרינה. מראה רטוב יכול להתקבל על ידי מריחת שפתון אטום ומעליו שכבה שקופה מבריקה. לשם הגנה מיובש, כדאי להשתמש בשפתון בעל מקדם הגנה 30 ומעלה.

 

צילום: הילה אלקיים
איפור: ירין שחף

לאתר ירין שחף
http://yarin-shahaf.co.il/

הוסף תגובה