כאבי גב

כאבי גב הם בעיה נפוצה ביותר, ויש מגוון סיבות עלולות לגרום להם: עבודה מתמשכת בעמידה, הליכה על עקבים, עבודה מפרכת, בעיות של ליקויי יציבה, פריצות דיסק ובעיות חמורות בחוליות. כאשר ישנם כאבים חמורים שסיבתם לא ידועה, לא רצוי לטפל לפני שמבררים מה הבעיה, כדי לא לגרום נזק לגוף המטופל. אם מדובר בכאב גב בגלל גורמים חיצוניים כמו הליכה ממושכת על עקבים גבוהים, עבודה מאומצת וכדומה – הטיפול הארומטי יעיל בהקלה על הכאבים. טיפולים בעיסוי ובאמבטיות משפרים במידה ניכרת את המצב, מסייעים לשרירים מכווצים להשתחרר ומפיגים כאב.


ישנם שמנים ארומטיים רבים לטיפול בכאבי גב ובכאבי שרירים ביניהם: פלפל שחור, רוזמרין, קמומיל, קג'פוט, אקליפטוס, עץ התה, מיורן, מנתה, קמפור, ניאולי, ועוד רבים וטובים אחרים. אמבטיות בשמנים ארומטיים בכל יום תגרום להטבה בדרך כלל כבר לאחר האמבט הראשון. במקרים של כאבים שונים, בעיקר כאבי שרירים או כאבי גב ההקלה המושגת בעזרת עיסוי בשמנים ארומטיים היא משמעותית ביותר. העיסוי גורם לתחושה של רוגע ומנוחה, מסייע לפתיחת חסימות אנרגיות, להורדת מתח נפשי, להעלאת הרמה האנרגטית של הגוף וכמובן מקל על הכאבים.


הכותבת היא יהודית מורי מ"מור קליניק" קליניקה לקוסמטיקה, רפואה אלטרנטיבית ושיזוף בהתזה בראשל"צ

הוסף תגובה


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in C:\Websites\www.tips4u.co.il\wp-content\themes\tips4u\single.php on line 498