משלוחי פרחים – קסם טבעי עטוף בסרט…

מה עוד לא עשינו עם פרחים ?  כמעט הכול !!! משלוחי פרחים לאירועים משמחים וחגים, מקשטים איתם את פינות הבית, כל אחד וזר הפרחים שהוא אוהב. שולחים פרחים לאנשים אהובים ובעיקר בוולנטיין דיי… כי פרחים אם תרצו או לא תרצו זו אהבה, ותשאלו את אלה שנותנים את משלוחי הפרחים איזה טיפ נהדר הם מקבלים כי פרחים ממיסים…

המאמר שלפניכם נכתב בשיתוף עם אתר פרחים במרפסת המשווק מגוון רחב של זרי פרחים ואביזרי קישוט.

אין אדם שעומד מול זר פרחים ולא מחייך,מופתע ונהנה לקבל אותו. זה משמח, זה צבעוני וזה מריח מעולה… מריח טבע, מריח אהבה. אדם שרוצה לבטא אהבה לא ישלח לך סרוויס מפורצלן, הוא ישלח לך פרח. ככה זה היה מאז ומעולם ולא סתם כלה אוחזת בזר פרחים ביד, ולא בסלסלת ירקות…. כי פרחים זה אהבה.

בכל בית, אולם וגן אירועים וגם בגינה הפרטית שלכם, נוכחות של פרחים, היא יופיו ועוצמתו של הטבע. פרחים, בניגוד לכל מיני יצירות דקורטיביות שונות, הם האמת לאמיתה, יצירה טבעית ורעננה כמו שהיא. לא צריך להוסיף להם צבע ? לא צריך "לאלף" אותם לעמוד ישר, הם כפי שהם הטבע המקסים והמרגש כל אחת ואחד.

שימו אותם באגרטלים בפינות הבית ותראו איך פתאום כל החדר מתמלא בחום ואהבה, פרחים מזכירים לנו את הילדות, עושים לנו שמח בעיניים, מגדירים לנו את האהבות הכי בסיסיות שלנו – פרחים !

הטרנד העיצובי היום- גופי תאורה ופרחים. השתקפות קסומה !

השילוב של גופי תאורה צבעוניים ופרחים הוא הטרנד הכי חזק היום באולמות וגני אירועים, גינות פרטיות ועוד. אין דבר יותר מופלא מהשתקפות של פרח ברסיס של אור… תיהנו !

בתחום עצוב אומות אירועים ובעצם כל חלל, גילו מעצבי ושוזרי הפרחים, כי אין כמו עצוב של פרחים ואור. זה שילוב מנצח, ולרשותם עומדים היום גם גופי תאורה צבעוניים שונים, שמתאימים לעיצובים בגינות או באולמות. מה שתבחרו.

לצורך זה כמובן צריך משלוחים של פרחים מתאימים, כי תאמינו או לא יש הבדל בין פרחי טרי לפרח מאתמול…. בצבע, בזקיפות הקומה והגבעול ובגאווה העצמית…לזה אפשר לחבר גופי תאורה שמטילים אור על האזור ומשקפים את הפרחים בצללים של אור, סוג של יצירת "חלום פרחים באור", שאפשר לשקוע לתוכו ולהתחיל לחלום…

 

משלוחי פרחים עושים שמח בלב !

אם תרצו או לא,  זר פרחים, הוא סימן לחגיגה. פרחים הם החזרה שלנו לטבע והם קשורים בזיכרונות הילדות שלנו. משום כך תמיד העדפות של פרחים אצל אנשים מסוימים, יהיו קשורים לאיזה שהוא זיכרון שיש להם שקשור בפרח זה או אחר, ותמיד זה יהיה מלווה בסוג של נוסטלגיה.

יש אנשים שאוהבים כלניות ויש אנשים של מוותרים על זר של נרקיסים. פרחים תמיד מתקשרים לזיכרונות טובים שלנו ועושים לנו שמח בלב. היום עם כל הפרחים המתורבתים יש המון אפשרויות ליצירת זרים מקימים שהם סוג של אומנות ממש. השילובים של הירק יחד עם הפרחים, בהחלט יוצרים הרכבים שיש להם מסרים. יש זרים שמתאימים לאדם שיש לו יום הולדת ויש זרים לחנוכת בית, אפשר בהרכב הפרחים והירק שבזר ליצור מסרים וזה מה שמבדיל בין זר לזר.

במשפחות הפרחים המתורבתים, ניתן למצוא פרחים כמו: כלניות, אירוסים, סביונים, טוליפים, ורדים, אקליפטוס, גיבסנית, גרברה, אירוסים, חמנייה, חרצית, ליזיאנטוס, ליליה, נרקיסים, נוריות, סחלבים, ציפור גן עדן, גלדיולה, קאלה, שושן צחור ועוד.

מכל אלה כל אחד יכול להרכיב זר מקסים ולשלוח אותו לכל מי שאתם אוהבים. ויודעים מה ? כוחו של זר פרחים הוא לפעמים כמו כוחו של פרח אחד. גם פרח אחד עושה שמח בלב, כי בעניין של פרחים זה לא עניין של כמות זה עניין של רגש.

הוסף תגובה