עלות של מילוי גז במקרר לא צריכה לחרוג מ-250 שקל

בריחת גז הנה תקלה ידועה ונפוצה במקררים ישנים. עליכם לדעת כי מחיר הגז עצמו הנו אפסי: כ-20 ש"ח עבור מילוי מקרר, אך טכנאים רבים מנצלים את חוסר הידע שלכם בתחום ומנפחים את מחירו עד פי עשרה.


במידה ולא מותקן במקרר ברז למילוי גז, יידרש הטכנאי להתקינו בעלות נוספת של עד 50 ש"ח. כך, עלות מילוי גז, כולל הכל, לא צריכה לחרוג מ- 250 שקל.


מילוי גז ייתן פתרון טוב במקרים בהם הדליפה היא איטית ביותר ומתפרסת לאורך שנים. אך, אם מס' חודשים אחרי המילוי, הבעיה חוזרת, מילוי חוזר אינו מספיק ויש לאתר את מקור הדליפה (לא פשוט בכלל…) ולהחליף או להלחים את הצינור הפגום וזאת בעלות נוספת, בהתאם למורכבות הבעיה.


ככלל, חשוב ביותר לדרוש מהטכנאי פירוט המפריד בין עלות החלק ובין עלות העבודה. את עלות כל חלק הנכם יכולים לברר בחנויות לחלקי חילוף.


באדיבות חברת מידרג, המספקת המלצות על בעלי מקצוע שזכו לדירוג הגבוה ביותר מלקוחותיהם ב-50 ענפי שירות. דירוגים של בעלי מקצוע ניתן למצוא באתר מידרג

הוסף תגובה


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in C:\Websites\www.tips4u.co.il\wp-content\themes\tips4u\single.php on line 498