פירוש השם הדר

הכוח הפנימי של הדר הוא כוח בראשית, היכולת להתחיל כל דבר מהתחלה, בכל זמן, בכל גיל ובכל מקום. היכולת ליצור התחלות חדשות ולהתחדש בתוך המקום הקיים היא היכולת שמביאה שמחה פנימית בחייו של הדר. ההתחדשות הפנימית יכולה להיות התחדשות בתוך מערכת יחסים קיימת, במקום עבודה נתון או בתוך תוכו. הדר אוהב להכיר אנשים חדשים, ללמוד חברים חדשים, לנסות דברים חדשים או לבקר במקומות שלא היה בהם. כמו כן, הדר מקבל את הדואליות שבדברים, הוא רואה את שני הצדדים של המטבע, גם את הקר וגם את החם ומתוכם הוא בוחר מה לראות ולקחת לעצמו. היסוד שמנחה את הדר בדרכו היא יכולת הראייה, הדר אוהב לראות את הדברים על פי תפיסת עולמו. הדר הוא אדם בעל דמיון מפותח, הוא יודע לראות מעבר לדברים, מעבר למילים ואף מעבר לחומר. הראייה היא הדבר שאיתו הדר מתחיל את דרכו בכל דבר, קודם כל לראות. האיבר הפנימי החזק של הדר הוא הכבד שמקושר ליכולת הראייה. גם עין שמאל היא איבר שרואה, זה מחזק עוד יותר את יכולת הראייה. מתוך ראיית הדברים הדר בוחר את המניעים שלו שיביאו אותו לתוצאה שהוא רוצה להשיג בסופו של דבר שהיא השלום. השלום שהדר מחפש הוא השלום הפנימי בתוכו בין כל חלקיו השונים על מנת להגיע לשלום חיצוני עם הסביבה שסובבת אותו. היכולת להיות בשלום מקושרת לאוזן ימין איבר שאחראי על שמיעה, שזה מחזק ומסביר את הקו שהוסיף הדר לציור, כלומר, הדר מעוניין לחזק גם את יכולת השמיעה שלו.

שתי אותיות מתוך השם (ד, ר) ממוקמות ברובד השכלי ואות אחת ברובד הגופני. הרובד השכלי הוא הרובד בו פועל הדר בדרך כלל באופן הטבעי שלו, לכן, הדר יחפש לגעת ברבדים האחרים גם כן לצורך איזון פנימי. בעצם, שתי האותיות מהרובד השכלי עוברות דרך שלושת האינטליגנציות של הרובד הרוחני בציור של השם, כלומר, הדר מגיע אל הרובד הרוחני דרך האינטליגנציות השכליות.

הוסף תגובה


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in C:\Websites\www.tips4u.co.il\wp-content\themes\tips4u\single.php on line 498