קלקול קיבה

השלמות תזונתיות: שימוש בהשלמה תזונתית של שמרי בירה מקובל מאוד באירופה במקרים של שילשול הנגרם כתוצאה מנטילת אנטיביוטיקה. במחקרים נמצא שנטילת שמרי בירה יעילה גם במקרים של שילשול כתוצאה ממחלת קרון ושילשולי מטיילים. השלמה תזונתית של חידקים טובים (אסידופילוס) משפרת את האיזון הבקטריאלי במעיים, מתקנת נזקי שילשול (השוטף חלק מן החידקים הטובים החוצה), יעילה במקרים של שילשול כתוצאה מנטילת אנטיביוטיקה ומשפרת את תהליך העיכול. בזמן שילשול עלולות להתפתח בעיות ספיגה של רכיבי תזונה ועימן חוסרים תזונתיים. שימוש במולטיויטמין מאוזן ישלים את החוסרים התזונתיים. רגישות ללקטוזה (סוכר החלב) נובעת ממחסור באנזים הלקטז ועלולה לגרום לשילשול. השלמה תזונתית של לקטז תמנע את הופעת הבעיה. שילשול חמור עלול לגרום לנזק בדפנות המעי. השלמה תזונתית של חומצה פולית תסייע בשיקום הנזקים. השלמה תזונתית של סיבים, המסייעת בבעיות עצירות, עשויה להועיל גם במקרים של שילשול, אופן השימוש במקרה זה שונה.


צמחי מרפא: צמח הפסיליום הוא מקור מעולה לסיבים תזונתיים. מינון יומי של כ- 20 גרם פסיליום יסייע בהפיכת תוכן המעי למוצק יותר ויעזור בטיפול בשילשול שאינו זיהומי. צמח המרפא קמומיל מפחית את עוויתות המעי ומקל על תסמיני שילשול. נטילת קמומיל בצורת תה משפרת גם את מאזן הנוזלים.


טיפולים משולבים: בדרך כלל דיקור סיני משפר תחושה ומקל על שילשולים וכאבי בטן, המלווים אותם, מייד מהטיפול הראשון.


לכתבה המלאה


באדיבות אתר Take-Care, בעיות בריאות ופתרונות בריאות

הוסף תגובה


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in C:\Websites\www.tips4u.co.il\wp-content\themes\tips4u\single.php on line 498