מתי צריך להשתמש בשירותיו של שמאי נזקים?

שמאי נזקים הוא אדם אשר מעריך נזק, שנגרם לרכוש באופן אובייקטיבי. שמאי נזקים ייכנס לפעולה במגוון רחב של סיטואציות, ביניהם: נזקי אש, נזקי פריצה, נזקי מים, נזק בזדון, נזק בריהוט, נזק הנגרם בהובלה, נזקים של ציוד הנדסי ועוד ועוד.

עם נזקי אש לא משחקים. פונים מיד לשמאי נזקים

לרוב שמאים מתייעצים עם מגוון רחב של אנשי מקצוע הקשורים לנזק שנגרם, לדוגמא: חשמלאים, אינסטלטורים, בנאים ואף מהנדסים בניין. אז אם אתם לאחר נזק הנגרם בשל סופה, הצפה, אם פרצו לכם לבית ואתם רוצים לדעת מה גובה הנזק – שמאי נזקים הוא הכתובת עבורכם!

מהם תפקידיו של שמאי נזקים?

  1. ראשית להעריך את גובה הנזק הנגרם ואת היקפו.
  2. להעניק חוות דעת עבור בתי משפט, קבלנים ובעלי מקצוע.
  3. להגיש תביעות מסודרות כנגד חברות ציבוריות וגופי ציבור.

אלו רק חלק מרשימה ענפה של ייעוצים ושירות כולל שניתן על ידי שמאי בעת מקרה של נזק לבית או רכוש. שמאי להערכת נזקים יגיע במהירות כאשר תקראו לו על מנת להעריך את גובה הנזק בזמן הנכון ביותר, לפני שחלו בו שינויים. מהירות היא אחד מסימני ההיכר של שמאי נזקים ובכך יתאפיין שמאי מקצועי, איכותי וטוב על פני חבריו. כמו כן, ידע נרחב בתחומים השונים, קשרים עם בעלי מקצוע שונים וניסיון רב שנים, יסייעו אף הם בבחירה נכונה של שמאי נזקים.

מה עוד צריך לדעת על שמאים?

כדי שתבחרו שמאי נזקים בצורה הנכונה ביותר, ליקטנו מספר עצות:

  • זמינות – שמאים ניתן למצוא בשירות המגיע לכל רחבי הארץ במהירות וביעילות.
  • מחיר – מחיר עבור ייעוץ של שמאי הוא מעט משתנה על כן יש לבדוק היטב את השוק ולראות מה מציע השירות של השמאי הספציפי בו בחרתם ומה כלול בו.
  • ניסיון – שמאי בעל ניסיון ידע לתת לכם טיפים ועצות אשר כל שמאי מתחיל אחר לא יעניק.
  • המלצות – שמאי כדאי לבחור על פי המלצות על מנת לוודא כי אתם אכן בוחרים בשמאי נזקים המתאים לכם בדיוק וברמה מקצועית גבוהה.

יש לציין כי שמאי נזקי רכוש עובדים גם במגזר הפרטי מול לקוחות פרטיים, אשר נגרמו להם נזקי מים, אש, רעידת אדמה וכדומה, אבל כמובן שהם עובדים גם מול המגזר העסקי והציבורי – נזקי מבנה משמעותיים, נזקים לציוד הנדסי ועוד. היריעה ארוכה במיוחד במקרה זה. נגרמו נזקים? פנו בהקדם לשמאי רכוש מקצועי.

הוסף תגובה


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in C:\Websites\www.tips4u.co.il\wp-content\themes\tips4u\single.php on line 498