3 טיפים להתאמת זר פרחים לראש לכלה

הכלה הינה מסמר הערב בחתונה, ובחירותיה מבחינת לבוש וקישוטים יהיו נושא השיחה לאורך כל הערב

החתונה היא אירוע אשר בנות רבות מבלות שנים ארוכות בתכנונו. כמעט כל אחת זוכרת מספר פעמים בהם ישבה עם חברות בבית, וחשבה על איך תראה החתונה שלה, איך יתלבשו המוזמנים, איך יעוצב האולם, וכמובן איך תתלבש בעצמה. חתונה היא ההזדמנות שלך להיות את, להיות מוקפת באנשים שהכי אוהבים אותך בעולם, ולבחור את כל מה שיקרה באירוע ככה שיהיה לך הכי כיף ונעים שאפשר. אחת הבחירות החשובות ביותר, היא הבחירה מה ללבוש, ואילו קישוטים לשים. הבחירה הזו כה חשובה, מאחר שבאירוע עצמו את מסמר הערב, ואלייך יהיו נשואות העיניים לאורך כל הטקס. לכן, הלבוש המוקפד חשוב גם כדי למנוע מלשונות רעות לדבר, ובעיקר כדי שתרגישי הכי בנוח ומאושרת שיש. אחת מהבחירות המקוריות ביותר ללבוש לחתונה, אשר תהפוך אותך ואת החתונה עצמה לנושא לשיחה לזמן רב, היא זר פרחים לראש.

התאמה מוצלחת של זר פרחים לראש לכלה, דורשת מתן תשומת לב לשלושה דגשים עיקריים

זר פרחים לראש יהפוך את הלבוש ואת המראה שלך בחתונה למקורי. קשה מאוד לפרוץ את הגבול של הבנאליות כשכל מה שמותר ללבוש באירוע הוא שמלה לבנה, למרות המגוון העצום הקיים בשוק. בחירה בזר פרחים לראש לכלה, נותן לאירוע אווירה טבעית ורגועה יותר, והופך אותו מאירוע חברתי נוקשה למסיבה טבעית של אהבה וחיבור. חשוב מאוד לדעת להתאים כראוי זר פרחים לראש לכלה, ועל מנת שתוכלי לדעת בוודאות שעשית זאת כראוי, יש לעבור על שלושה טיפים עיקריים:

• גודל הזר: זר פרחים לכלה לראש יכול להיות בעל מימדים רציניים במיוחד, בעיקר אם הוא מוכן במיוחד לכלה בחתונתה. חשוב מאוד לדעת שגודל הזר אינו מעיד על איכותו. פעמים רבות השמלה המעוצבת ובעלת העיטורים הרבים לא תשתלב בצורה טובה עם זר פרחים לראש במימדים גדולים. לכן, מומלץ להסתפק בזר קטן ומסוגנן.

• צבע: ישנן שתי גישות מתחרות בהתאם זר פרחים לראש הכלה. גישה אחת, הנפוצה יותר גורסת כי צבע הפרחים צריך להיות לבן, ובכך להשלים את צבע השמלה ולשוות לכלה מראה שלא מהעולם הזה. גישה שנייה אומרת כי על הזר להיות צבעוני בניגוד לשמלה, מה שיבליט אותו ויעניק לכלה חיות ותחושה נוחה יותר.
• צורה: מומלץ לבחור בזר בעל צורה שגרתית, ולהימנע מזרים מעוצבים בצורה קיצונית מידי.

בחברו בחברת פרחים מובילה

חשוב לזכור כי איכות הזר תלויה כמובן בבחירות שנעשה בנוגע לעיצובו, אך גם באיכות הפרחים ומיומנות השוזר. על מנת להבטיח שכל הקריטריונים יענו במלואם, ניתן ומומלץ להיעזר בשירותי חברה מקצועית לאספקת זרי פרחים, שתוודא שהכול יהיה מושלם.

 

הוסף תגובה