מתנות סוף שנה לגננות ולמורים

רבים מאיתנו נוטים לומר כי הזמן בחיים רץ מהר, הדבר נכון במיוחד בעיקר לנו כהורים כאשר מדובר בגני הילדים ובתי הספר השונים שממש אוטוטו יסיימו עוד שנת לימודים שלהם בדרכם של הילדים אל החופש הגדול. ההתרגשות מסביב בשיאה בכל פעם מחדש, אך לפני הכל חשוב לדאוג גם לצוות הגן, לגננות הנאמנות ולמורים היקרים, להוקיר להם תודה על שנה ארוכה באמצעות מתנת פרידה קטנה שתעלה בהם חיוך. ישנם כיום המון רעיונות לרכישת מתנות סוף שנה מיוחדות לגננות, למורים ואף לילדים – אבל איך נבחר נכונה מבין כל הרי הרעיונות הרבים שיש? ובכן הנה כאן תוכלו למצוא כמה רעיונות מקוריים שיסייעו לכם בבחירה.

מתנה קטנה שתעלה חיוך גדול

ההתרגשות כאמור בשיאה וצריך להזדרז ולרכוש מתנה מתאימה לצוות הגן ובית הספר,

על מנת שהמתנה תהיה ייחודית וחשוב מכך שימושית, הנה כמה כיוונים בולטים:

> תכשיטים: זה ידוע שכל אישה אוהבת תכשיטים אם זה צמידים, עגילים או שרשרת יפה. כדי להעניק מתנה שאכן תלך עם הגננת או המורה לאורך זמן ניתן לרכוש תכשיט מיוחד יש אפשרות עם השם ובכך להעניק לאותו צוות החינוך מתנה איכותית, מיוחדת ומרגשת מאד.

> תיק מיוחד: תיק נשיאה מעוצב ויפה יכול להיות אלטרנטיבה מושלמת לפנק את צוות הגן או בית הספר קיימים המון סוגים של תיקים בגדלים ובצבעים שונים וניתן לבחור תיק ייחודי שישמש את אותה גננת או מורה להמשך הדרך. ויגרום להם חיוך.

> מוצרי טיפוח באריזה מיוחדת: טיפוח העור הוא חלק בלתי נפרד מאורח החיים במיוחד כאשר מדובר בימי הקיץ הלוהטים בישראל, ללא ספק ישמחו צוות הגן או בית הספר לקבל ערכה לטיפוח הגוף והפנים וכאשר הכל ארוז ועטוף באריזה מעוצבת אז המתנה מושלמת.

> שוברי מתנה: כן, לא תמיד מוצאים את המתנה המקורית המיועדת, או מפאת קוצר הזמן חייבים לרכוש מתנה בזמן, אז יש עוד פתרון זמין והוא שוברי המתנה – קובעים סכום מסוים ומעניקים את שוברי המתנה הללו לצוות. ניתן לארוז יפה את אותם שוברים ולהעניק אותם עם חיוך גדול מכל הלב.

כמובן שישנם עוד המון רעיונות וסגנונות לבחירת המתנה האידיאלית – זהו רק קצה הקרחון. מה שחשוב בעיקר זה לבחור מתנה אשר תשמש את אנשי הצוות, וחשוב לזכור לא משנה גודל המתנה אלא גודל ההערכה והכרת התודה שהיא באה להמחיש. לפעמים מתנה קטנה מביעה הערכה עצומה וזה הדבר העיקרי בכל הסיפור.

  • מתנות סוף שנה לילדים תוכלו למצוא כאן.

הוסף תגובה