בחנו את עצמכם: האם הפקת חתונה בגן אירועים מתאים לכם?

אחד הוויכוחים והדיונים המשמעותיים ביותר בתחום של הפקת חתונות הוא, האם לערוך את החתונה באולם או בגן אירועים. במקום להתעסק בשאלה הזאת, אשר צריך לומר את האמת, אין לה תשובה חד משמעית וכל אחד יכול למצוא יתרונות לכאן או לכאן, הרי שאנחנו נבחן את הנושא בצורה מעט שונה, האם הפקת חתונה בגן אירועים מתאימה לכם.

זוגות רבים אשר עומדים להתחתן בוחנים את השאלה היכן להתחתן, על פי פרמטרים שונים. בין היתר, הם בוחנים את השאלה כמה המקום יכול להכיל, מה האפשרויות שלהם מבחינת תאריכים ושעות, איזה סוג קייטרינג הוא מגיש, האם המקום מציע ספקים משלו או שאפשר להביא ספקים חיצוניים ועוד.

אך כשרוצים לארח חתונה בגן אירועים, יש שורה של נקודות שצריך להתייחס אליהן. לכן אנחנו נבחן כעת, האם הפקת חתונה בגן אירועים לבן אירועים יכולה להתאים לכם.

ראשית, עליכם לקחת בחשבון שלהבדיל מאולם אירועים, גן הוא מקום פתוח לרוב, כלומר הוא איננו מקורה, מה שאומר שבתקופות שונות לא ניתן לערוך בו אירועים, ובתקופות אחרות, קרי בקיץ, צריך לקחת בחשבון את ההשפעה של מזג האוויר. כלומר, אם המקום לא מקורה, אז בחורף לא נוכל לערוך בו אירוע ובקיץ נצטרך להתמודד עם החום שעלול לשרור במקום. צריך לציין, מקומות רבים, כן דואגים לקירוי מפלסטיק, לעומת זאת יש מקומות אשר מראש מודיעים שבקיץ הם לא עורכים אירועים בגן.

שנית, גן אירועים, על פי רוב, איננו נמצא בלב היישוב אלא בשוליים שלו. לכן, מבחינת נגישות ותחבורה, צריך לקחת את זה בחשבון, עבור מי שלא מגיע עם רכב או עם תחבורה ציבורית. זה יכול להיות בעייתי במידת מה.

שלוש, הפקת חתונה בגן אירועים צריכה להתחשב באלמנטים שלא קיימים באולם, למשל, רעש חיצוני, יתושים ומעופפים אחרים, אקוסטיקה (בעיה שיכולה להיות גם באולמות אירועים), נגישות לאנשים מבוגרים, ועוד.

ארבע, גן אירועים הוא מקום פתוח ורחב, על פי רוב, לכן האירוע יכול להתפזר למקומות שונים, אנחנו צריכים לקחת בחשבון שכך יהיה ולא להילחץ מזה, לתת לדברים לזרום.

 

הוסף תגובה