אירוע משפחות בקונספט אירוע סובב עולם

אירוע משפחות ססגוני אשר לוקח את האורחים לחוויה מהנה מסביב לעולם ביום חוויתי אחד.

האורחים נהנים משלל אטרקציות, סדנאות, הפעלות וכמובן טעמים מיבשות שונות ואקזוטיות בעולם.
כבר בכניסה למתחם הבריכה פוגשים האורחים בצבעוניות חגיגית, מטרים ארוכים של שרשראות דגלים של מדינות רבות, ריהוט צבעוני, עצי דקל, שילוט של כל היבשות ומפת עולם גדולה המציגה את מתחמי הפעילות בכל יבשת.
התחנה הראשונה היא עלייה למטוס הסימולטור בו מחתימים את הדרכון וטסים לאחת היבשות, בכל יבשת אטרקציה בעלת אופי ייחודי המתאים לה.
ביבשת אפריקה יוכלו לאתגר את עצמם בטיפוס על קיר טיפוס אתגרי דמוי אבן בגובה 7 מטר ! ממש (כטיפוס על הקילמנג'רו בקניה …) ועוד יהנו מעמדת קליעת צמות מסורתית .
ביבשת אמריקה אפשר להתפרע על גרפיטי על קיר רחוב, ציור גרפיטי על חולצות וכובעים (מזכרת מהאירוע) ואחרי כך הגיע הזמן להתרטב ולגלוש על אבוב במגלשת רחוב, גלישה אינסופית באורך של 50 מטר !! מדהים !
מה מיד עולה לנו לראש כשחושבים על אוסטרליה ? קנגרו חמוד … אז יאללה התחילו לקפץ בטרמפולינה מקצועית ענקית לילדים ולמבוגרים, ראו הוזהרתם זה ממכר …
כשהאדרנלין עוד זורם בנו מיד ממשיכים ליבשת אסיה ולמה אם לא טיפוס בפארק חבלים אתגרי, מעץ לעץ הטיפוס מאתגדר יותר ועולה לגובה עד גובה סופי של 7 מטר ומשם מסיימים איך לא ? באומגה !! אני אישית הייתי חייבת לנסות את האטרקציה הזו ולהתעמת עם הפחד שלי מגובה וזה השלב רגע לפני הקפיצה באומגה שנתקעתי .. מפוחדת ולא מראה את זה כמובן כי לא נעים..בסוף העזתי וקפצתי וההרגשה פשוט סיפוק אדיר !
עכשיו הרווחנו ביושר לשבת במנוחה ולקבל טיפול פדיקור דגים ברגליים, דגדוג קליל ונעים בכפות הרגליים.
ברחובות יבשת אירופה נשב עם אמן צייר קריקטורות ונקבל דיוקן אישי ומצחיק.. נצא לטיול אופניים לאורך הנחל, ממש טור דה פראנס ונשחק קצת משחקי חשיבה לחידוד גלגלי המוח…

יום גדוש באטרקציות מלהיבות, מרגשות ומיוחדות עם שוק דוכני אוכל צבעוני בטעמי המדינות השונות בעולם מהשווארמה הטורקית, דרך הדים סם האסיאתי ועד ההמבורגר האמריקאי העסיסי.
יאממייי !! בטח עכשיו אתם שואלים איפה אפשר למצוא את כל זה. במבחר בריכות ברחבי הארץ עם צוות גלי חוף.

הוסף תגובה