חיפוי מדרגות – חברה מומלצת

חיפוי מדרגות – חברה מומלצת

איזה ניסיון דרוש לבניית מדרגות?

בניית מדרגות ומעקות זוהי אומנות הנרכשת בעמל רב ונלמדת שנים ארוכות. זהו למעשה סוג של אומנות הדורשת שילוב בין מומחיות בברזל,  מומחיות של בניה בעץ ,מומחיות של צביעת ברזל ועץ ובנוסף יכולת הנדסית תכנונית גבוהה ואדריכלית עיצובית. הביצוע של פרוייקט כזה , מתחיל במפעל עם בניית הגרם ומסתיים בבית הלקוח עם התקנה , התאמות , צביעה ולבסוף הוספת מדרגות העץ ומאחזי יד תואמים או משלימים. כפי שהספקתם להביןן עד כה, מדובר בפרוייקט מורכב.

זווית מדרגות התחילה את דרכה עוד דור אחד אחורה , בשלהי שנות השישים, ע"י אבא של רמי קטן, אומן מסגר בעל ידי זהב שבנה כל דבר אפשרי שניתן היה לבנות בברזל. רמי למעשה גדל לתוך העסק ולמד כל מה שניתן לדעת על בניה בברזל ממש מהשטח תוך כדי הליכה ולמעשה משלב כישרון רב וניסיון אמיתי שלא ניתן להשיגו בשום דרך אחרת, ומבחינתי הוא מייצג רמת עבודה נדירה שכבר לא ניתן למצוא הרבה.

עם פרישת אביו לפני כעשור, החליט רמי לקחת את העסק בידיים ,לפתח את העסק ולהתמקד בנושא בנייה של כל סוגי המדרגות שניתן לבנות על בסיס גרם ברזל וכמובן מעקות משלימים מכל הסוגים. העסק כיום מתמחה בבניית מדרגות עץ מלא ואיכותי מכל הסוגים וחיפוי מדרגות עץ כאשר הנפוצות ביותר הן מדרגות עץ אלון ,עץ אגוז, עץ גושני.

המפעל של זווית מדרגות ממוקם באזור נוח במרכז באזור התעשייה מול כוכב יאיר,  מיד עם הכניסה למפעל הגדול והמרווח מקבלים מיד את הרושם שמדובר במפעל רציני שמכבד את עצמו. בקומה העליונה של המפעל ישנה נגריה בעלת כלים מתקדמים שכל עיסוקה – בניית מדרגות עץ ומאחזי יד תואמים למעקות.

מכשור המסגרות המתקדם יחד עם הנגרייה האיכותית הוא שילוב מנצח העוזר לייצר רמה גבוהה של מדרגות ופרויקטים מיוחדים בהצלחה רבה ."אנו ממשיכים לפתח ולהשקיע בקצב גבוהה במפעל , במכשור וברמת העובדים" מעיד רמי בגאווה ומוסיף "אין לנו סיפוק רב יותר מאשר לראות לקוח מרוצה" כך אנו יודעים שעשינו את זה כמו שצריך ובנינו יחסים טובים לטווח ארוך ועשינו עוד צעד בביסוס שמו הטוב של העסק לקראת המקום הראשון בארץ.

הוסף תגובה