מהם השיקולים לבחירת חומרי בניין איכותיים לשיפוץ ובנייה?

כל אחד אשר מבצע שיפוץ בבית או בונה בית חדש יודע כי השימוש בחומרי בניין שונים הם אלו שמהווים את היסודות והבסיס לכל שיפוץ או בנייה. האיכות של חומרי הבני והבחירה בחומרי הגלם הנכונים יקבעו את טיב השיפוץ והמבנה, יקבעו את טיב החוזקה וכן גם את עיצובו. ואולם, לאנשים רבים ישנה השראה ורצון ליצור שיפוץ מחודש בבית הפרטי שלהם או לבנות בית חדש כפי שתמיד חלמו. על מנת להגשים את החלום יש, כמובן, לתכנן באופן קפדני את תכנית השיפוץ שתוכל להביא להגשמת שינוי המראה הראשוני. ראשית, כבכל פרויקט אסור בשום אופן לדלג על שלבים או לנסות למהר במיוחד כדי לחסוך זמן דווקא בשלב התכנון. יש צורך להכין רשימות מסודרות ומוקפדות של תכנון מיטבי רצוי, לוודא שהשימוש יהיו בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, וכן לבחון את לוחות הזמנים התואמים, לרכז את יכולות התשלום באופן מדויק במיוחד כדי להימנע מהפתעות לא נעימות, ואז לחפש בעל מקצוע מתחום השיפוצים שעוסק עם חומרי הבניין הטובים ביותר. בנוסף, חשוב לזכור, כי עבודות שיפוץ רבות עוסקות בתכנון, בניהול ובבנייה של חלקי בית רבים החל מעיצוב קירות וצביעתם, דרך חידוש חדרי אמבטיה, ריצוף ולעתים עד תכנון המגרה הזעירה ביותר כחלק מעבודות נגרות. בתכנון העיצוב ייראה קל, נוח להשגה. בפועל- העבודה עשויה להיות קשה, מורכבת ואף ממושכת. לכן, חייבים לפני תחילת עבודת השיפוץ להיות מודעים בדיוק לחומרי הבניין שישתמשו בהם בכל השלבים הקשורים לעבודה זו.

אנו ממליצים לפני כל תחילת התקשרות עם בעל מקצוע ובוודאי לפני תחילת שיפוץ נרחב בבית או בעסק להתעקש על חוזה מסודר עם בעל המקצוע שיעבוד בכל עבודות השיפוצים בחומרי הבניין האיכותיים והעמידים ביותר. כמו כן, כל עבודת שיפוץ חייבת להיות כתובה בפרטי פרטים בחוזה מוסכם הכולל גם את היקף העבודה וגבולותיה, גם את לוחות הזמנים המדויקים לביצוע העבודה, גם את תמחור כל חלק וחלק בביצוע השיפוץ וכמובן את חומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר וכן גם כתב אחריות לגבי העבודה שתיעשה. כאמור, אין להזניח בכתב החוזה גם את חומרי הגלם ואת איכות האביזרים שבם ישתמשו בעבודות השיפוץ או הבנייה השונים.
 

 

הוסף תגובה


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in C:\Websites\www.tips4u.co.il\wp-content\themes\tips4u\single.php on line 498