איך לבחור מייק אפ נוזלי

המייק אפ הנוזלי מגיע בשפופרת או בבקבוקון זכוכית וקיים בשמונה גוונים שונים. הוא מכיל קרם לחות על בסיס מים, מינרלים וויטמינים, שממריצים את מחזור הדם בפנים, סיליקון טבעי אשר מעניק את הגמישות למייק אפ ומייצר אשליה של ליפטינג לפנים, מסנן קרינה ופודרה. היות והמייק- אפ מכיל בתוכו פודרה, אין הכרח לפדר אותו כיוון שהוא מתייבש על הפנים לאחר כמה דקות. הוא מתאים לכל סוגי העור ובעל יכולת כיסוי גבוהה, אך עדיין שומר על שקיפות שמאפשרת לעור הפנים "להציץ" מבעדו (לכן חשוב להתאים את המייק-אפ הנוזלי לגוון עור הפנים במדויק). מומלץ להניח את המייק-אפ הנוזלי בעזרת מברשת מייק- אפ, מברשת "קבוקי" או ספוגית סיליקון.

כיצד בוחרים בגוון מייק אפ נוזלי המתאים לנו?

מניחים מעט מייק אפ באזור המחשוף ומטשטשים. במידה וגוון המייק אפ שמתקבל לאחר הטשטוש משתלב באופן הרמוני עם צבע הגוף, זהו אכן גוון המייק אפ המתאים לנו. לאחר מכן, מניחים נקודות מייק אפ במרכזי הפנים ומאחדים אותן עד ליצירת שכבה אחידה, בתנועות סיבוביות.

מאת: שרון דבוש

הוסף תגובה


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in C:\Websites\www.tips4u.co.il\wp-content\themes\tips4u\single.php on line 498