משחת אלחוש

לרוב הסרת שיער בלייזר מלווה בכאב ולכן לרוב המטופלים יימרחו משחת אילחוש לפני תחילת הטיפול. מריחת המשחה מתבצעת כשעה לפני הטיפול באזור בו עושים הסרת שיער, לרוב כיסוי עם ניילון נצמד כדי שהאלחוש יהיה אפקטיבי יותר.

לתשומת לבכם, לאחרונה הוציא משרד הבריאות הודעה כי שימוש במשחת אלחוש, בעיקר בתדירות גבוהה, אינו בריא מכיוון שמדובר על החדרת חומרים שאינם בריאים לגוף, למרות שלא פורסם איסור לשימוש במשחה, מספיק בהתראה כדי להבין ששימוש תדיר במשחה לא בריא. אם אתם מעוניינים לעשות הסרת שיער בלייזר, יש לקחת עניין זה בחשבון, במידה ואתם רוצים להימנע משימוש במשחה, רצוי לבדוק תחילה אם הכאב נסבל ואתם מסוגלים לעבור טיפולי הסרת שיער בלייזר ללא המשחה, לפני שאתם רוכשים סידרה של טיפולים, בקשו לרכוש טיפול אחד כדי לבדוק את הסיבולת שלכם.

במידה והכאב בטיפולי הסרת שיער בלייזר לא נסבל ואתם לא מעוניינים למרוח את משחת האלחוש בכל, רצוי שתבדקו את התאמתכם לטיפולי הסרת שיער באינפרא אדום (קרן אור) שאינם כרוכים בכאב כמו בלייזר.

הוסף תגובה


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in C:\Websites\www.tips4u.co.il\wp-content\themes\tips4u\single.php on line 498