סוגים של סורגים ועלויות

סוגים ועלויות

סורגים מתחלקים לכמה סוגים ולמעשה זה מה שגורם לעלות שלהם,צורתם הוא גורם הכרחי לגובה המחיר, ככל שהעיצוב של סורגים מורכב יותר ומושקע יותר, כך גם הם יקרים יותר.

מומלץ ביותר לבקש מהטכנאי קטלוג של המוצרים אשר אותם הוא מספק ולראות את כל אחד מהסוגים וכך להחליט איזה מהם אתם תרצו.

גורם נוסף, אשר יכול לגרום למחיר של סורגים, הוא הצביעה, הצביעה מתבצעת באופן מאוד מורכב ודייקני, לכן פעולה זו גורמת לעליית המחיר על ידי המסגרים, כל הפרטים החשובים אלו צריכים לבוא בחשבון בעת בחירתכם בסוג המתאים לכם.

הסוגים מתחלקים גם לפי העובי שלהם, כלל, העובי הוא 10 ס"מ שאותו מספקים בשביל למנוע את הפריצה לבית שלכם, אך אם אתם מגוריים בקומה הראשונה של הביניין, עדיף להתקין סורגים בעובי של לפחות 14 ס"מ, העובי של הסורג בהחלט יכול להוות גורם הכרחי לעליית המחיר.

ישנו מונח מקצוע אצל המסגרים והוא "גילוון", מטרת פעולת הגילוון היא למנוע מהברזל להחליד, בגורם זה מומלץ מאוד להתחשב בעת הזמנת סורגים, שכן הם אמורים לשמש אתכם לאורך זמן רב.
הגשמים של החורף בהחלט יכולים לגרום לברזל להחליד כבר בעונה הראשונה של החורף, הצביעה אינה מספיקה בשביל למנוע חלודה, לכן יש צורך בגילוון, הגילוון יכול לייקר את העלות של סורגים פי שתיים , אך עדיין מאוד מומלץ להזמין את השירות הזה, שכן ניתן לחסוך בכך הרבה על התקנה נוספת של סורגים בבית שלכם.

התקנות סורגים

הוסף תגובה


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in C:\Websites\www.tips4u.co.il\wp-content\themes\tips4u\single.php on line 498