עיצוב מטבחים – על מה יש לשים דגש?

כיום, עיצוב מטבחים מודרניים הם המטבחים השולטים והנפוצים ביותר. הסגנון המודרני והעדכני נעשה נפוץ בבתים רבים מאד, והרבה אנשים אשר אוהבים את הסגנון החלק, הנקי והמודרני ומאמצים אותו לעיצוב המטבח שלהם. מטבחים מודרניים הם אמנם מטבחים בסגנון חלק ונקי, אך גם בהם ניתן למצוא מגוון רחב של סגנונות עיצוב ייחודיים, אשר מותאמים לטעם האישי של כל אחד ואחת. בעולם המודרני, עיצוב מטבח בהתאמה לעיצוב פנים הבית כולו- הוא חלק אינטגראלי המשקף את הסגנון האישי של בעלי הבית. החל מיוקרה, מעמד חברתי, הצלחה ועוד. ואולם, חברת מטבחים המתמחה בעיצוב מטבחים בסגנונות שונים העובדת עם צוות אדריכלים ומעצבי פנים- יוכלו לתכנן ולשלב את האופי האישי שלכם במטבח בהתאם לתקציב שלכם ויצרו עיצוב מסוגנן וייחודי על פי כל הדרישות והצרכים.

כאשר מעצבים מטבח מודרני יש לשים דגש על הסימטריות, קווים נקיים וכמובן יש לשלב בין פונקציונליות לעיצוב עדכני, בין שימושי לאסתטי. המטבח חייב להיות מזמין ונגיש לילדים, מבלי לפגוע במראה העיצובי שלא. המטבח חייב להיות ידידותי לשימוש עבור בעלי הבית ואף להכיל את החידושים הטכנולוגיים המתקדמים מבלי להסיר מדרגת המראה העדכני והאסתטי שלו. ואכן, התהפוכות הרבות בעולם השפיעו רבות על עיצוב הבית שהפך להיות הרבה פחות קרוב לטבע והרבה יותר מודרני הן מהבחינה העיצובית והן מבחינת הצבעים. המטבח עץ הישן והטוב עדיין מצליח לשמור על מקומו למרות הקדמה והשתלטות המודרניזציה גם על עיצוב הבית. מטבח בסגנון, בעיצוב ובמראה כפרי אך עם יכולות טכנולוגיות מתקדמות השוות לגמרי למטבח המודרני.
כמו כן, הבחירה בעיצוב מטבח מעץ היא הבחירה המושלמת עבור מי שמחפש לשמור על מראה קלאסי עתיק ואלגנטי ולהשרות בבית אווירה נעימה וחמימה של הטבע. אצלנו תוכלו ליהנות ממטבח במראה עתיק ואצילי ובד בבד לקבל מטבח שעומד בסטנדרטים מודרניים ומשלב בו פתרונות חדשניים, תוך דגש על השילוב המנצח בין גימור איכות ופונקציונליות. מיטב המטבחים שלנו מעוצבים ומותאמים למטבח הישראלי.
חשוב לזכור כי תכנון המטבחים בכל הסגנונות החל מהמודרניים, כפריים, עץ ועד למטבחי יוקרה מיוצרים תוך חשיבה שיהיו פונקציונליים ומעוצבים מהחומרים האיכותיים ובטכנולוגיה המתקדמת. דגש על השילוב המנצח בין גימור איכות ופונקציונליות.
 

הוסף תגובה