5 המלצות לתחזוקת מלגזה לקראת החורף

 עסקים רבים משתמשים במלגזות על מנת להביא סחורות ממקום למקום. כמו כן משתמשים בעגלות משטחים וקלנועית לייעל את העסק כל מלגזה שתבחרו זקוקה לתחזוקה בעונת החורף הגשומה.

כאשר משתמשים במלגזות צריך לוודא שהם מתוחזקות כראוי ולדאוג לכך. במאמר זה תקבלו 5 המלצות לתחזוקת מלגזות לקראת החורף ששונה בתכלית מתחזוקת מלגזה לקראת הקיץ. ההמלצות האלו יעזרו לכם לשמור על המלגזה למרות מזג האוויר הקר והגשום מאמר זה יעזור לכם לתחזק את המלגזה כראוי.
אז מהן ההמלצות לתחזוקה מלגזה?
בדיקת המלגזה על בסיס יומי
רכב תפעולי – חשוב לבדוק את המלגזה כל סוג של מלגזה כל יום לפני השימוש .יש לבדוק שהיא תקינה וטובה לשימוש בנוסף לכך יש לבצע שני טיפולים בשנה טכנאי מוסמך בהתאם לדגם המלגזה. על מנת לוודא כי המרכז עובדת בצורה תקינה. בחורף כל דבר עלול לפגוע בתקינות המלגזה אכן חשוב לא לוותר על שלב זה.
בדיקת בלמיםu בלם חנייה
טוקטוק – הבדיקה הזאת היא הבדיקה החשובה ביותר שאסור בשום פנים ואופן לוותר עליה. גם בקיץ קל וחומר בזמן החורף שהכבישים חלקים ורטובים.
 חשוב לוודא שמערכת ההיגוי גם ברכב חשמלי עובדת כראוי וגם מערכת הבלמים את הבדיקה צריך לעשות במוסך. על הטכנאי מוסמך  על מנת שהוא יוכל לעזור לתקן במקרה של קלקול במהירות האפשרית.
 בימות החורף הסכנה בכבישים שמקורה בהחלקה פי שתיים מאשר בימות הקיץ ולכן חשוב לא לוותר על הבדיקה הזאת.
שדה ראייה
רכבים תפעוליים – עוד נושא חשוב שחייבים להתייחס אליו בנושא של מלגזה. בחורף הוא שדה הראייה בגלל האדים שנמצאים על חלון המלגזה הנהג אינו מצליח לראות את הדרך כיאות ולכן חשוב להקפיד על כך. יש  לנקות את החלון היטב כמו כן גם בגלל בגדים רבים שמצמצמים את שדה הראיה רק חשוב להקפיד שהוא לא ילבש בגדים שמצמצמים לא את שדה הראייה. חשוב להיות מודעים לפינות  מוסתרות כמו פינה חשוכה במחסן או הולך דרך שמגיח פתאום.
מהי מהירות המלגזה?
חשוב להקפיד על נסיעה במהירות איטית בימות החורף על מנת למנוע החלקה בגללהכבישים הרטובים.
 

הוסף תגובה