מזרן אורטופדי

מזרונים אורטופדיים מתוכננים ומעוצבים על בסיס מחקרים מדעיים-רפואיים בתחום השינה וגוף האדם. המבנה של מזרונים אורטופדיים מורכב מליבה רב-שכבתית אשר מאפשרת לגוף ליהנות מתמיכה מתאימה בעת השכיבה עליהם. הם בנויים כך שיוכלו לפזור את משקל הגוף בצורה הטובה ביותר. מזרונים כאלו מעניקים תמיכה מיטבית לעמוד השדרה, לכתפיים, לצוואר, לאגן וכו'.

מזרן אורטופדי אינו מומלץ רק לאנשים שסובלים מבעיות גב או צוואר. מזרן אורטופדי בהחלט יכול לסייע בהקלה על כאבים ומיחושים, אך לא כדאי לחכות עד שסובלים מהם. מומלץ לרכוש מזרן אורטופדי איכותי בכדי להימנע ממצב של היווצרות בעיות מלכתחילה.

אם אתם שוקלים קנייה של מזרן אורטופדי, מומלץ לגשת לחנות ולנסות את המזרון לפני הרכישה. שכבו עליו בתנוחת השינה אליה אתם רגילים לכמה דקות ובדקו האם נוח לכם. כמו כן, הצטיידו במידות המיטה שלכם וודאו שתרכשו מזרן שיתאים למיטה שלכם. לדוגמה, אל תסמכו על כך שתאמרו למוכר שברשותכם מיטה זוגית, אלא הגיעו עם מידות מדויקות של השטח בו יוצב המזרן. כמו כן, בעת רכישת מזרן אורטופדי, חשוב לוודא שאתם מקבלים תעודת אחריות על המזרון למספר שנים.

הוסף תגובה


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in C:\Websites\www.tips4u.co.il\wp-content\themes\tips4u\single.php on line 498