מפיקים אירוע ומתלבטים בין בר פירות לקיאק פירות?

את בר הפירות כולנו מכירים כמעט בכל כניסה של אירוע, אך את קיאק הפירות פחות מכירים  בהמשך המאמר ניתן לכם את כל הסיבות והיתרונות של קיאק פירות לאירועים ואיך יוכל לשדרג ולהפוך את האירוע מאירוע רגיל ושגרתי לאירוע מרהיב עיניים שלא ישכח במהרה. מגשי פירות ברמת גן נודעים ביתרונות שלהם הם יפים טעימים ובריאים אך קיאק פירות עולה על יתרונות אלו. בהמשך נפרט ונציג את שלושת היתרונות הבולטים של קיאק פירות כיצד יתרונות אלו יהפכו את האירוע לנוצץ ומיוחד. אתם יכולים לדאוג לכך כי קיאק הפירות יהיה איכותי ומושלם על ידי הסתכלת על הפרטים הקטנים ביותר.

בניגוד למגשי פירות שבדרך כלל מונחים על שולחנות האירוח, הקיאק פירות הוא נייד  ומביאים אותו במהלך האירוע לרחבת הריקודים. למעשה הקיאק הוא מגש עץ עם גלגלים שניתן לנייד אותו ממקום למקום כך שהאורחים אינם צריכים ללכת עד לבר הקינוחים וניתן להזיז את הקיאק לפינות שונות באולם. כמו כן גם באירועים שונים שבהם  אין אפשרות להקים בר אירועים אתם חייבים קינוח שיתאים גם לטבע או לאולם מעט פחות שגרתי. יתרון נוסף הוא המגוון הנרחב מאוד של פירות- למעשה בקיאק יש מגוון נרחב של פירות ייחודיים ואיכותיים החתוכים בצורה נאה ואסתטית והם ראויים לאכילה מיידית. מעבר ליופי ולצבעים של הפירות יש מגוון נרחב של פירות החל מפירות העונה כמו למשל ענבים או פרי הדר או תפוחים. וכן גם פירות טרופיים שבדרך כלל אינם קיימים בארץ ובנוסף לכך משתדלים שיהיו בקיאק גם פירות מארצות אחרות שהחייך הישראלי אינו מורגל בהם ההזדמנות של הקיאק מעניקה לאורחים חוויה של טעמים שלא יפגשו במקום אחר.
בנוסף, לקיאק פירות כמו למגשי פירות בחולון יש שלל יתרונות ואחד מהם שהוא קינוח לאנרגיה בריאה- מכיוון שהקיאק נייד ניתן להכניס אותו אל רחבת הריקודים ולתת ממנו לרוקדים הפירות מעבר לכך שהם בריאים ומכילים כמות גדולה ביותר של מינרליים וויטמינים שונים המחזקים את הגוף הם גם מכילים סוכר פירות שבו אנרגיה זמינה, כך שהאורחים והרוקדים יוכלו ליהנות מאנרגיה זמינה ולהמשיך לרקוד עד אור הבוקר. ולבסוף יתרון של צבעוניות הפירות- מכיוון שהקיאק פירות מכיל מגוון רחב של פירות ופירות מטבעם צבעוניים במיוחד. המראה של קיאק פירות הוא מרהיב ירוק לצד אדום כחול לצד סגול השילוב המדהים הן של הפירות והן של הצבעים הוא ייחודי ויכול להפתיע את האורחים.
 

הוסף תגובה