משלוח מגש פירות ליולדת – מתנה מקורית ומפתיעה מן הטבע

בשעה טובה חברה קרובה שלך ילדה ואת מעוניינת להעניק לה מתנה מקורית ומרגשת. לרוב, מתנות המיועדות ליולדת כוללות בעיקרם מגשי פירות במגוון נרחב של שילובים. מתנה שכזו הינה טעימה, איכותית והכי חשוב גם בריאה – המתנה המושלמת. מגשי פירות הפכו תוך זמן קצר לאחת המתנות המקוריות המושלמות ביותר ליולדות ולא בכדי. ישנן סיבות רבות מדוע מומלץ להעניק מתנה ליולדת סלסלת פירות מעוצבת או מגש פירות מעוצב בשילוב דובי או שוקולדים. 

אחד היתרונות מן הרבים שיש שניתן לשים לב במגשי הפירות השונים היא העובדה כי הם מוכנים לאכילה. הפירות מגיעים ארוזים בצלופן אשר שומר על הטריות, וכן הפירות חתוכים לפלחים ולצורות שונות אחרות ליולדת נשאר רק לאכול אותם על ידי כלי אכילה מיוחדים שמצורפים למגש הפירות. בנוסף הפירות מכילים ויטמינים ומינרליים, ידוע כי לאחר הלידה גוף היולדת עבר טראומה קשה וחסרים בו ברזל וויטמינים החיוניים ביותר לגוף האדם בכלל ובפרט לגוף של אישה לאחר הלידה. ולכן אין ספק כי מגשי פירות המכילים כמות גדולה ביותר של פירות טריים המכילים מגוון רב של ויטמינים ומינרליים החיוניים לשיקומו ותפקודו התקין של הגוף. בוודאי שאכילת פירות סמוך מאד ללידה תתרום היטב להחלמת היולדת מהלידה בקלות. בין הוויטמינים והמינרליים שהפירות מכילים ניתן למצוא אבץ , ברזל, ויטמין אי ויטמין סי וסידן ועוד. כל אלו חשובים במיוחד לבריאות האישה לאחר הלידה.
בנוסף, במגש פירות המכיל שלל פירות טריים ואיכותיים יש אנרגיה זמינה. כאמור, היתרון הגדול של פירות שיש בהם סוכר פירות הסוכר הזה מעניק אנרגיה מהירה וזמינה ליולדת. היולדת מטפלת במסירות רבה בתינוק עד שהיא שוכחת את עצמה ואינה מקפידה בהכרח על אוכל בריא וטעים. לפיכך, מגש פירות יכול להיות מתנה טובה משום שכך היא יכולה לאכול אוכל בריא טעים עם אנרגיה שתשאיר אותה ערנית. יחד עם זאת היא לא תצטרך להכניס אל גופה מאכלים לא בריאים בגלל חוסר זמן. מסיבות אלו הפכו מגשי פירות למתנה המנצחת ליולדות שנהנות ממגש פירות טרי ומקסים.
 

הוסף תגובה