משלוח מתוק למישהו יקר לכם– לשנה חדשה מלאה בהתחלות מתוקות

מגשי פירות מסוגננים היטב, משדרגים בשנייה כל אירוע ולכן הפכו לפופולאריות ואהובות במיוחד. אם זה מפאת החגיגיות שלהם, או מפאת הבריאות או הטעם המתוק והטבעי שלהם. מגשי פירות עשויים להוות כמתנה ייחודית ומקורית וכן כקינוח מדהים אשר לא ניתן לעמוד בפניו. אם זה בשל הצבעים והאסתטיקה של מגשי הפירות שמיד מושכים את העין ומעוררים את התאבון למשהו מתוק שיסיים כקינוח מתוק ונהדר של כל ארוחה. בנוסף, החגיגיות שבתפריט אירוע יורגש מיד כשיוגשו מגשי הפירות בשילוב פשטידות, מגשי גבינות מרהיבים, סלטים, אי אפשר לעמוד בפני בר גדול, המאורגן ומעוצב בקפידה יחד עם מגשי סושי הפירות. בנוסף, זה מתאים לכולם, גם כשהתפריט חלבי או בשרי נהוג לשלב מטעמים עבור הקהל הטבעוני או הצמחוני הרגיש.

לפיכך, כמובן שאין לוותר גם על קינוח הולם עבור מי שאינו יכול ליהנות מהעוגות והמתוקים החלביים שיוגשו בתום הארוחה, ולכן מגשי פירות ומגשי סושי פירות מעוצבים הם הפתרון המושלם שיבטיח שכל האורחים ייהנו מקינוח טעים, מתוק ובריא בסיום האירוע. יחד עם זאת, בדומה לכל משלוח של מתנה אישית אחרת, גם משלוח של מגשי פירות מעוצבים מחייב להתייחס למספר נושאים שונים וחשובים: ראשית, מגשי הפירות הטריים מורכבים בעיקר מפירות העונה לצד פירות קפואים (ברוב המקרים פירות אקזוטיים) ולכן, הרכבת המגש פירות חייב להתבצע בהתאם להיצע פירות העונה בזמן הזמנת המשלוח. הנושא השני שיש להתייחס אליו זה תצורת המגש על פי מטרת המשלוח, דהיינו משלוח של מגשי פירות חייב להיעשות בהתאם למטרת המשלוח הנדרשת לכם ובהתאם לכך לבחור את תצורת וגודל המגש הנחוץ למטרה שלכם. דבר שלישי וחשוב הוא לוודא כי המשלוח יגיע בקירור, משום שמגשי פירות טריים חייבים להיות מובלים בקירור וזאת על מנת לשמור על טריות הפירות ככל הניתן לאורך כל מסלול הנסיעה עד היעד. ולכן חשוב לבדוק כיצד המשלוח יתבצע והאם הוא יעשה באמצעות רכבי קירור. ודבר אחרון שיש להתייחס הוא בדיקת אזורי המשלוח, בדומה לכל הזמנת משלוח שאנו עושים, גם במשלוחי מגשי פירות חשוב לבדוק את האזורים בהם מוצע לכם השירות. כלומר, כאשר מדברים על משלוח של מגש פירות מדברים למעשה על מספר סוגי מגשים עיקריים וביניהם: מגש פירות העונה– מגש פירות טריים המורכבים בעיקר מפירות העונה. בנוסף, יש את המגש פירות אקזוטיים– מגש פירות עשיר וססגוני המשלב בתוכו מגוון רחב של פירות אקזוטיים המוחזקים בקירור או בהקפאה לאורך כל ימות השנה. בנוסף, קיים מגש פירות יבשים– מגש עשיר וצבעוני המאפשר למקבלי המשלוח ליהנות ממגוון רחב של סוגי פירות יבשים עם האפשרות לשלב בהם גם פירות טריים. נציין כי בנוסף לסוגי מגשי הפירות שהזכרנו, יש גם מגשי פירות משולבים- המורכבים מפירות העונה, פירות אקזוטיים, פירות יבשים ודברי מתיקה נוספים בהתאם לצרכים שלכם.
כיום, לכל משלוח של מגשי פירות ניתן להוסיף שלל תוספות מפנקות שיתאימו בדיוק למתנה שלכם או לאירוע שלכם או לכל מטרה שתתאים לצרכים שלכם- כל שנותר לכם הוא להזמין!
 

הוסף תגובה