סופח לחות

פועלו של סופח לחות נודע ברבים בכך שהוא מסוגל לעזור להפחית ביעילות אבק בדירה שלכם. בעוד שסופח לחות מפחית את כמות הלחות באוויר, חיידקים וקרדית האבק לא יכולים יותר להתפשט. בנוסף לכך, סופח לחות הוא חזק ויעיל מספיק כדי לסנן את האבק הצף באוויר. יש סוגים של סופחי לחות כולל מסנן רב פעמי וניתן לכביסה שמסייע בלכידת אבק לאיכות אוויר פנימית טובה יותר. תוכלו להבחין בירידה משמעותית ברמת האבק בנכס שלכם לאחר הפעלת סופח לחות. במקביל להפחתת האבק, תוכלו לשמור על הנכס שלכם נקי ולשלוט באלרגיות.

 

האם נורות לד לגידול באמת יפחיתו את גודל חשבון החשמל שלכם?

נורות לד מאפשרות חיסכון באנרגיה – רוב חשבון החשמל שלכם הוא כתוצאה מפליטת חום ומהצריבה הדרושה להפקת האור. לפיכך, בהתחשב בכך שנורות לד לגידול לא באמת שורפות שום דבר, על מנת לייצר את האורות, זה יכול להוזיל מאוד את חשבון החשמל שלכם.

האם גידול הידרופוני מהווה שימוש מושלם בחומרי הזנה, וכן בקרה מושלמת של PH?

הבה נתייחס לחוד לכל היבט –

  • שימוש אידילי בחומרי הזנה – כשמדובר במערכות של גידול הידרופוני, תיהנו משליטה מוחלטת על חומרי הזנה כפי שדורשים הצמחים. עוד לפני שתמשיכו בחקלאות, אתם יכולים לבדוק איזה סוג של חומרי הזנה הצמחים שלכם דורשים ואז פשוט תערבבו כמויות מסוימות של אותם חומרי מזון עם מים בשלבים שונים. משום שהחומרים התזונתיים נשמרים כראוי במכלים, לא יתכן אובדן חומרים מזינים.
  • בקרת pH – בשל הסיבה שכל מינרל נמצא במגע ישיר עם מים, בכל זמן נתון אתם יכולים להתאים באופן ידני את רמת ה- pH לפי הצורך. זה יבטיח שהצמחים יקבלו צריכת תזונה מיטבית.

האם הידרופוניקה נתקלת בבעיות של מזג האוויר?

אף במידה ואתם משתמשים במערכת סופח לחות פשוטה כדי לגדל כמה מלפפונים על אדן החלון שלכם, ואף במידה ומדובר אודות הפעלת הידרופונית מסחרית רחוק, באפשרותכם למגר גורם עיקרי לחוסר ודאות בגידול הצמחים. משום שמרביץ הצמחים ההידרופוניים גדלים בבית או בחממות, וכל המים וחומרי ההזנה הנדרשים מסופקים באופן ידני, תבטלו את חוסר הוודאות שמגיע עם מזג אוויר בלתי צפוי. אפילו אור השמש לא צריך להדאיג אתכם, מכיוון שתאורת גידול מלאכותית עשויה להחליף או להשלים את אור השמש. שימוש באורות גידול מלאכותיים יכול לאפשר לכם לגדל צמחים כל עונות השנה.

הוסף תגובה