4 יתרונות של סופח לחות

מומחי הידרופוניקה שעוסקים בתחום זה שנים רבות הן בעולם והן בארץ יכולים להסביר את היתרונות שברכישת סופח לחות. בשונה מגידול באדמה גידול הידרופוני אינו זקוק כלל לאוצרות הטבע כמו אדמה ואוויר אלא המגדל אחראי על התנאים שלו.

חלק מהתנאים הם לשמור על אור ולחות נאותה לגדילה נכונה של ירקות וצמחים. המגדל תורם לגדילה נכונה ואיכותית של צמחים על ידי יצירת תנאים מתאימים סופח לחות ונורות לד לגידול עוזרים לו ליצור תנאים אלו.
 במאמר זה נספר לכם על 4 יתרונות של סופח לחות שאתם צריכים להכיר. סופח לחות ונורות לד לגידול הם חלק בלתי נפרד לגידול הידרופוני מוצלח.
מונע טחב ולחות מיותרת בשטח הגידול
נורות – כל אדם שעוסק בגידול הידרופוני יודע כי לחות מיותרת עלולה להרוס חלקת צמחים שלמה. המגדל חייב לשלוט על כמות הלחות הנמצאת באוויר סופח לחות מאפשר לכם לדעת את כמות הלחות שיש בסביבה ואז לדאוג להפעלת סופח לחות.
חשוב להבין כי מסופח הלחות הוא מכשיר שפועל על חשמל שמטרתו לנקז את אדי המים הנמצאים באוויר באמצעות מיכל. בנוסף להצבת מזגן חשוב גם להציב סופח לחות איכותי על מנת שינקז את הלחות.
אינו מפריע לשגרת היום יום
קיימים מגוון רחב של סופחי לחות בשוק. הם נבדלים אחד מהשני אך הבדל עיקרי שחשוב שתכירו הוא הרעש חשוב לבחור סופח לחות ללא רעש על מנת ליצור סביבת עבודה שקטה מומחי הידרופוניקה יסכימו עם הדעה הזאת.
סילוק ריחות רעים
התפקיד של סופח לחות הוא לא רק לנקז את הלחות מהאוויר אלא הוא גם מסלק ריחות רעים ומזרם אויר יבש ונקי במיוחד. בית הגידול יכול גם להיות בבית בחדר נפרד שיועד לכך כך סופח לחות לא רק תורם לאיכות הצמחים אלא גם לריח נעים בבית.
מפחית את צריכת החשמל
מנורות – סופח לחות מפחית את צריכת החשמל בגלל עצם העובדה שהוא פשוט נמצא שם גם נורות לד לגידול עושות את אותה העבודה ומפחיתות את צריכת החשמל.
 

הוסף תגובה