סניפים

שעות פתיחה א'  - ה' - 9:00 - 19:30 ו' - 9:00 - 13:30 שבת - סגור כתובת קריניצי 7, ר"ג טלפון 36702501 פקס 36702507 אימייל Krinizi@shilav.com

שעות פתיחה א,ב,ד,ה - 9:00-20:00 ג'- 9:00-14:00 , 16:00-19:30 שבת - סגור כתובת סוקולוב 91, רמה"ש טלפון 35403652

כתובת גולדה מאיר 1 ראשל"צ, קניון שער ראשון תחנה מרכזית חדשה טלפון 39527896 פקס 39527895 שעות פתיחה א-ה - 21:00 - 09:30 ו - 14:30 - 09:00 מוצ"ש - 22:00 - 19:00

כתובת קניון ככר העיר, שפיגל 3, פתח תקוה טלפון 39309305 פקס 39042225 אימייל Petah-Tikva@shilav.com שעות פתיחה א'  - ה' - 9:00 - 20:00 ו' - 9:00 - 14:00 שבת - סגור

כתובת בי"ח בלינסון, בנין נשים פ"ת טלפון 39214708 פקס 39214669 אימייל Belinson@shilav.com שעות פתיחה א'  - ה' - 9:30 - 20:30 ו' - 9:30 - 13:30 שבת - סגורת

כתובת קניון סביונים, משה דיין 3, יהוד טלפון 35365097 פקס 36321243 אימייל Savyonim@shilav.com שעות פתיחה א'  - ה' - 21:30 - 09:30 ו' - 14:30 - 09:00 שבת - 19:00-22:30

כתובת קניון קריית אונו, שלמה המלך 37 ק.אונו טלפון 37362675 פקס 37362673 אימייל kiron@shilav.com שעות פתיחה א'  - ה' - 21:30 - 09:30 ו' - 09:00-14:30 שבת - שעה מצאת השבת - 22:00

כתובת קניון אבנת , ז'בוטנסקי 72, פ"ת טלפון 39216929 פקס 39216956 אימייל K-Ovnat@shilav.com שעות פתיחה א'  - ה' - 22:00 - 10:00 ו' - 14:30 - 09:00 שבת - חצי שעה אחרי צאת השבת - 23:00 תחתית הטופס

כתובת אחוזה 142, רעננה טלפון 97439920 פקס 97439931 אימייל Raanana@shilav.com שעות פתיחה א'  - ה' - 9:00 - 20:30 ו' - 9:00 - 14:00 שבת - סגור

כתובת יוספטל 92, קניון בת ים טלפון 35529242 פקס 35531116 אימייל Bat-Yam@shilav.com שעות פתיחה א'  - ה' - 9:30 - 21:00 ו' - 9:30 - 15:00 שבת - 18:30-22:00

כתובת קניון אחים ישראל, יד חרוצים 18 ירושלים טלפון 26715591 פקס 26710638 אימייל Talpiyot@shilav.com שעות פתיחה א'  - ה' - 9:30 - 20:30 ו' - 9:00 - 14:00 שבת - שעה אחרי צאת השבת עד  22:30

כתובת בי"ח הדסה עין כרם, מתחם ישפרו טלפון 26427514 פקס 26427598 אימייל שעות פתיחה א'  - ה' - 9:00 - 20:30 ו' - 9:30 - 14:00 שבת - סגור