סניפים

כתובת בי"ח ממשלתי, נהריה טלפון 49522482 פקס 49522483 אימייל Nahariya-Hospitel@shilav.com שעות פתיחה א'  - ה' -8:30 - 20:30 ו' - 8:30 - 14:30 שבת - שעה אחרי צאת השבת-22:00

כתובת יוחנן פאולוס השישי 1, נצרת טלפון 46468805 פקס 46468821 אימייל Nazeret@shilav.com שעות פתיחה ב'  - שבת - 20:30 - 09:30 א'  -  סגור

כתובת ק. קריון ,דרך עכו 192 קרית ביאליק ,ת.ד. 32 טלפון 48779576 פקס 48779432 אימייל Kiryon@shilav.com שעות פתיחה א'  - ה' - 10:00 - 22:00 ו' - 9:30 - 15:00 שבת - שעה אחרי צאת השבת-22:30

כתובת אגודת הספורט בית"ר 123 קניון מלחה טלפון 26793319 פקס 26793321 אימייל Malha@shilav.com שעות פתיחה א'  - ה' - 22:00 - 09:30 ו' - 14:30 - 09:00 שבת - שעה אחרי צאת השבת - 23:00

כתובת הרצל 46, חדרה טלפון 46341631 פקס 46227536 אימייל Hadera@shilav.com שעות פתיחה א'  - ה' - 9:00 - 20:00 ו' - 9:00 - 14:00 שבת - סגור

כתובת הגליל 22, טבריה טלפון 46721722 פקס 46716802 אימייל Tverya@shilav.com שעות פתיחה א'  - ה' - 9:00 - 20:00 ו' - 9:00 - 14:00 שבת - סגור

כתובת קניון הצפון רחוב האירית 2 נהריה טלפון 49922555 פקס 49512507 אימייל שעות פתיחה ימים א’- ה’ - 21:30 - 10:00 יום ו’ - 14:30 -09:00 מוצ"ש - שעה מצאת השבת עד 22:30

כתובת מעלה כמונים 9 כרמיאל, מאי-סנטר טלפון 49082036 פקס 49082058 אימייל karmiel@shilav.com שעות פתיחה א'-ה' 10:00-21:00 ו' 09:00-14:30 מוצ"ש 19:00-22:00

כתובת שד' התמרים 1, אילת טלפון 86371641 פקס 86371753 אימייל Eilat@shilav.com שעות פתיחה ימים א’- ה’ - 20:30- 9:30 יום ו’ - 14:00 -9:30 מוצ"ש- שעה אחרי צאת השבת-22:00

כתובת קניון מבואות, פלימן 4, חיפה טלפון 48501357 פקס 48501359 אימייל Mevoot-Hayfa@shilav.com שעות פתיחה א'  - ה' - 2200 - 10:00 ו' - 14:30 - 09:30 שבת - חצי שעה אחרי צאת השבת עד 22:30

כתובת קניון הסיטי אשדוד טלפון 88557778 פקס 88649330 אימייל Ashdod@shilav.com שעות פתיחה א'  - ה' - 9:30 - 21:30 ו' - 9:30 - 15:00 שבת - שעה אחרי צאת השבת-23:00

כתובת שד' בן גוריון 1 קניון חוצות, אשקלון טלפון 86723858 פקס 86751131 אימייל Ashkelon@shilav.com שעות פתיחה א'  - ה' - 9:30 - 21:00 ו' - 9:00 - 14:00 שבת - שעה אחרי צאת השבת-21:30