טיפים מתקדמים למציאת בייביסיטר

הורים רבים מתקשים לא פעם למצוא בייביסיטר לילדים שלהם. זה נובע מסיבות שונות, בין אם זה בגלל התארגנות לא נכונה מצידם אשר מאלצת אותם לחפש בייביסיטר ברגע האחרון, ובין אם זה בגלל שבאזור בו הם מתגוררים אין בני נוער שמעוניינים לעבוד בכך. לעיתים זה פשוט נובע מהעובדה הפשוטה, שהם לא מרוצים מכאלה שהיו בתפקיד קודם לכן, וקשה להם להחליט מי כן יכול להתאים.

לשם כך יצרנו רשימה של מספר טיפים אשר יכולים לעזור. חשוב לומר, מציאת בייביסיטר זה לא דבר קל, בוודאי אם מדובר במי שאמור להיות אחראי על ילד קטן שיש צורך להאכיל ולהרדים אותו. אנחנו צריכים לחפש מישהו שאנחנו יכולים לסמוך עליו, מישהו שאנחנו יכולים להיות רגועים כשהוא עם הילד, בזמן שאנחנו באירוע או בילוי. אחרת אנחנו נתקשה ליהנות ויש סיכוי גדול שכל הזמן הזה, אנחנו נהיה בטלפונים איתו בשביל לברר מה קורה עם הילד, דבר שיכול להיות לא נעים, לא לנו ולא לו.

כיצד מוצאים בייביסיטר בצורה נכונה

טיפ ראשון, תרחיבו את החיפוש שלכם. אל תסתפקו בחיפוש קרוב לבית. היום יש בני נוער ומבוגרים שעושים בייביסיטר אף על פי שהם צריכים לנסוע בשביל זה. אומנם זה יעלה לכם יותר, אך זה משתלם.

טיפ שני, תשתמשו בהמלצות וחוות דעת של בני משפחה, חברים ואפילו של גננות וסייעות. הרבה פעמים מגיעות אליהן המלצות בנושא. רצוי להיעזר בהן לשם כך.

טיפ שלישי, הקפידו לערוך ראיון קבלה מיוחד. תשאלו את כל השאלות הנכונות, תבקשו המלצות ואם אתם מרגישים בטוחים מספיק, תשכרו את מי שנראה לכם. מן הסתם, עומדת לכם הזכות להשתמש במצלמות נסתרות בשביל שתוכלו לפקח על העבודה ועל מה שקורה בבית בהיעדרכם.

טיפ רביעי, אם מצאתם בייביסיטר, והוא החליט לעזוב מסיבות טובות, תבררו איתו, ראשית, אם הוא יהיה מוכן מדי פעם לבוא אליכם בכל זאת, שנית, אם הוא מכיר אנשים שיכולים לעשות את העבודה. אם הקשר ביניכם טוב ואם הקשר בינו לבין הילדים שלכם הוא טוב, הרי שהוא ידאג לתווך ביניכם לבין אנשים שהוא סומך עליהם לתפקיד.

טיפ חמישי, לא רק בנות עושות בייביסיטר, יש לא מעט בנים שעושים ואפשר לסמוך עליהם.

 

הוסף תגובה